Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti nem aggódtok h eltelik...

Ti nem aggódtok h eltelik felettetek az idő és pár év múlva lehet már nem lesztek ilyen szépek?

Figyelt kérdés
Én fiúként ilyeneken agyalok, h mi lesz ha nem tudok becsajozni és kitudja mi lesz pár hónap mulva.. lehet vmi vegyi felhő erre jön v mérgező kaják miatt lerobbanok és akk már nem is lehet soha jó nőm :S
2012. nov. 13. 20:49
1 2 3 4 5
 11/49 betlindis ***** válasza:
66%

lónak a f.szát

két 30 feletti nővérem van és két 30 feletti barátnőm, úgy kell elzavarniuk azt a rengeteg pasit, mert már nem bírnak annyival.

ja, nem kövérek, nem lepukkantak. csak az egyik néz ki kiemelkedően jól, a másik három átlagosnak mondható, kettőnek van gyereke is, és mégis...

2012. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
53%
Aha...Akkor miért van(jó igaz kicsit szélsőséges példa),hogy monjuk modell valaki max 25-ig lehet?Mert sajna a kor szépségideálja a max 25 éves nő...:-/.
2012. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:

21:42!


Hány éves vagy?

2012. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 betlindis ***** válasza:
azért, mert a modelleket sokat fotózzák, és az éles fényben a legapróbb ráncok is sokkal jobban kijönnek. nem azt mondom, hogy nem szépek a modellek, vagy túl soványak, sokan szeretik őket fikázni, de szerintem szépek. viszont itt a való életről van szó, nem a modellekről meg nem a sztárvilágról. ugyanúgy, ahogyan a nők sem csak modell (vagy modell kinézetű és korú) férfiakkal hajlandóak járni, a férfiak sem csak ilyen nőkkel.
2012. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
53%

21:42 vagyok.

30,miért kérded?

2012. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
53%
Csak kíváncsiságból. Szerintem nagyon pesszimistán gondolkodsz... Egy 30 éves nő még bőven lehet vonzó. Én huszonéves fejjel néha olyan 30-1-2 éves nőket látok, hogy simán bevállalnám őket:P Nem kapcsolatra gondolok, remélem érted:)
2012. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a 30 felé járó nőkkel a pasinak ha elvált és van már(kis) gyekere az a bajuk,ha meg még nincs akkor az,hogy attól félnek rögtön pottyantani akar a csaj egyet a nyakukra...
2012. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

16-nak voltam modell...Szóval lehet emiatt kicsit torzítva látom a dolgot.:-)

Amúgy nincs szükségem rá,hogy "bevállaljanak "férjnél vagyok:-)

2012. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 betlindis ***** válasza:
nem tudom, én semmi ilyesmi problémát nem tapasztalok és nem látok a környezetemben... szerintem csak jól kell kinézni, és magabiztosan viselkedni, kis ész sem árt, ennyi.:)
2012. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
53%

21:56!


Akkor mire fel ez a nagy pesszimizmus? Úgy írsz, mintha ronda lennél és senkinek sem kellenél:)

Nem is akarlak bevállalni, azt csak azért írtam, hogy lásd egy 30éves nő is lehet még jó csaj:)

2012. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!