Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti nem aggódtok h eltelik...

Ti nem aggódtok h eltelik felettetek az idő és pár év múlva lehet már nem lesztek ilyen szépek?

Figyelt kérdés
Én fiúként ilyeneken agyalok, h mi lesz ha nem tudok becsajozni és kitudja mi lesz pár hónap mulva.. lehet vmi vegyi felhő erre jön v mérgező kaják miatt lerobbanok és akk már nem is lehet soha jó nőm :S
2012. nov. 13. 20:49
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
53%
Nekem hála égnek nincs ilyen problémám,de a környezetemben a velem korú baránőimen látom(van aki jól néz ki,és tanult is),és sok pasitól is hallottam ezt.És igen a legtöbbjük valóban minél hamarabb szeretne gyereket.Ez érthető a részükről,de az is érthető,ha ez egy pasinak ijesztő.Azért "húszévessel" nincs ilyen gond,meg "feszesebb" is valljuk be...
2012. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
53%

20-as pont ezért.Más a mérce.Én bizony látom,hogy háát már nem úgy nézek ki mit 20 évesen...Néha elkeserítő elővenni egy 10 évvel ezelőtti képet.Az is igaz aki most ismer meg az az akkori állapotot nem látta,nincs mihez hasonlítania:-)

Én az egyetemi tanulmányaimat pont a modellkedés miatt később kezdtem,idén fogok végezni,és hát néha igencsak "néninek" érzem magam az évfolyamtársak mellett.És őszintén 20 évesen egy 30éves nekem is "vénasszony" volt.Akkor is ha jól nézett ki.

2012. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ez egy nehéz kérdés. Én is abszolút megértem, ha egy nő 30körül már gyereket akar, hiszen ketyeg az a bizonyos óra. De ugyanakkor férfiként úgy gondolom, hogy én ráérek akár 35-40éves koromig is a gyerekkel. Addig meg 30évesen még mindig megkaphatom a 20éves friss husit... Ebben a világban meg pláne, ahol elfogadott az akár 10-15év korkülönbség is.
2012. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 betlindis ***** válasza:
67%

20 évesen a 30 éves vénasszony volt, nade egy 30 éves nő ne akarjon amúgy se 20 éves gyerekekkel kezdeni....

lehet, hogy aki modell volt, annál jobban kijön a különbség, de aki csak ilyen középszar volt világ életében (:DDDD), mint én és nőtársaim zöme, annál ez a változás nem annyira feltűnő ;)

2012. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
58%
Igaz, ami igaz, egy nő gyorsabban öregszik, mint egy férfi. Ezen nincs mit vitatni. Azonban aki sportol, karban tartja magát, az 30évesen is vonzó marad. Mint mondtam, én is látok az utcán olyan 30körülieket...:P De most csak a külsőségekről beszélünk. Ugyanis kapcsolat szempontjából más a helyzet a fentebb leírt okok miatt.
2012. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

24-nek?Most miért írsz így?Hol modtam én azt,hogy aki nem volt modell az"(közép)szar"?Vagy hogy az nem lehet szép/csinos/stb?Sőt szerintem közöttük is van aki egyáltalán nem az(szerintem) és van aki szerint én se vagyok/voltam az soha.Egyáltalán nem azért mondtam,hogy én ezzel felvágjak,vagy valami...

És kinek kellenek 20 éves "gyerekek"?Mint ahogy egy előttem lévő pasi is írta látod,nek is inkább huszonéves kell:-)Szóval nem az a baj,hogy huszonéves fiúknak nem kellenek,hanem a korosztályuknak!És persze van kivétel is.

2012. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

"Addig meg 30évesen még mindig megkaphatom a 20éves friss husit... Ebben a világban meg pláne, ahol elfogadott az akár 10-15év korkülönbség is."


Erről beszélek...

2012. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 betlindis ***** válasza:

csak viccelődtem, nem akartalak megbántani.

érdekes, én csak kivételeket látok...

2012. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, de eszembe nem jut ilyesmin gondolkodni, bár ez lehet azért van mert még most is pont úgy nézek ki mint 15 éves koromban. Szerintem én megálltam az öregedésben...:D
2012. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
53%

"És kinek kellenek 20 éves "gyerekek"?Mint ahogy egy előttem lévő pasi is írta látod,nek is inkább huszonéves kell:-)Szóval nem az a baj,hogy huszonéves fiúknak nem kellenek,hanem a korosztályuknak!És persze van kivétel is."


Persze, csak te nem tudod, hogy én mennyi vagyok... 23:) Azt még nem tudom, hogy mi lesz mire 30 leszek. Csak azt írtam, amit körülöttem és a világban látok. Márpedig ott az megy, hogy 30évesen akár még 19éves csajszit is összeszednek...

2012. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!