Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti nem aggódtok h eltelik...

Ti nem aggódtok h eltelik felettetek az idő és pár év múlva lehet már nem lesztek ilyen szépek?

Figyelt kérdés
Én fiúként ilyeneken agyalok, h mi lesz ha nem tudok becsajozni és kitudja mi lesz pár hónap mulva.. lehet vmi vegyi felhő erre jön v mérgező kaják miatt lerobbanok és akk már nem is lehet soha jó nőm :S
2012. nov. 13. 20:49
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

""Addig meg 30évesen még mindig megkaphatom a 20éves friss husit... Ebben a világban meg pláne, ahol elfogadott az akár 10-15év korkülönbség is."


Erről beszélek..."


Igen, de ez miatt nem szabad senkit elítélni. Ilyen lett a világ. És, ha egy férfi nem akarja 30évesen még elkötelezni magát, akkor valahol egyértelmű, hogy inkább egy 20-as csajt fog összeszedni. Fiatalabb, nem vágyik még olyan dolgokra, mint egy 30éves nő stb. De hangsúlyozom én a 30körüli nőket is maximálisan megértem! Ők már gyerekre vágynak.

2012. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

28-as!Akkor mázlista vagy,meg a környezetedben lévők is:-)

Sajna így igaz,egy nőnek 25-30 között van a legtöbb esélye.Túl fiatalon azért nem kell komoly kapcsolatra,mert még tanul(vagy épp pályakazdő munkanélküli a mai világban pláne...)és nem tud elég pénzt hazavinni,30 felett a gyerekkérdés miatt.

2012. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
31-nek,ez igaz,de én meg nem 40-es pasinak szeretnék majd gyereket szülni...Főleg úgy nem,hogy átlagban 60-65 között haláloznak.Jobb lenne olyan aki ott tud még lenni a gyerekeink esetleges diplomaosztóján és együtt tudnék vele unokázni.Mert a nők meg viszont tovább élnek:-)
2012. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá egy klimaxos kapuzárási pánikos(újra hoszonéves csajok utánn rohangáló) apuka kontra kamasz gyerek sem túl jó felállás:-)

Sajnos tapasztalat...:-(

2012. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Szerintem abban nincs igazad, hogy fiatalon nem kell komoly kapcsolatra. Mondjuk kérdés az, hogy komoly kapcsolat alatt mit értesz. Ha házasságot és gyerekeket, akkor igazad van.
2012. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

"31-nek,ez igaz,de én meg nem 40-es pasinak szeretnék majd gyereket szülni...Főleg úgy nem,hogy átlagban 60-65 között haláloznak.Jobb lenne olyan aki ott tud még lenni a gyerekeink esetleges diplomaosztóján és együtt tudnék vele unokázni.Mert a nők meg viszont tovább élnek:-)"


Megértelek, teljesen igazad van:) Csak hát nagy a kísértés. Szerintem sokan abba hibába esnek, hogy nem élik ki magukat fiatalon, ezért később akarják bepótolni, ahogy te is írod a kapuzárásos fickót:D A normális az lenne, hogy fiatalon sokat csajozni, ugyanígy a nőknek pasizni és 30-35 körül megállapodni. Így kisebb eséllyel csalnák meg egymást. A férfi sem rohangálna a 20-as csajok után, mivel huszonévesen elég puncit(bocs) megkapott már. Nem a farka után menne, hanem inkább a családra koncentrálna, új hobbikat keresne, a karrierjét egyengetné ill. ezekben élné ki magát. Ezzel szemben mi van?...

A nők tovább élnek, de ennek van hátránya is. Meg kell élnie, a szeretett férje halálát... Ami valljuk be nem egyszerű...

2012. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez bekövetkezik majd rájössz, hogy nem a külső az első számú szempont. Vagy ha olyan lánnyal találkozol aki ezt megmutatja neked (akkor is ha szép, a lényeg az, hogy a személyisége is szép legyen). És ez most csöpögős közhelynek tűnik, de ez így van. És én fiatal vagyok és (még) szép, ezt így mondom. 18/L
2012. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

36-hát igen épp itt a gond.Hogy ugye husonévesen még mi is(nők) tanulunk-pasizunk szórakozunk,nem a "peluson" jár az eszünk.Aztán 27-28 fele lekezd az ember belenézegetni a babakocsikba:-)De korban hozzá íllő patner nincs mert a harmincas pasik még mindig a csajozásnál-sörözésnél tartanak:-)

Amúgy az 50 körüli "meghüylülés" meg nem csak attól függ ki mennyit nőzött fiatalon,hanem,hogy(+ a táncoló hormonok amik az "utolsókat rugnak") be akarja magának bizonyítani,hogy ő még nem öreg és kell fiatal csajnak is ,nem csak vele kb egykorú asszonynak-Amivel végülis nincs is baj,ha nem derül ki,és nem a csajra költi a családi kasszát:-DDDD

Mert ugye általában 20 éves csajok nem szoktak ingyért "papikat" kielégteni:-D

2012. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Haha, ez aranyos:) Nem, nem aggódom, pedig 22 évesen már észrevettem az első ráncokat a homlokomon. Mondjuk nekem nem is a szépség az első az életemben, az inkább csak egy plusz, hogy szeretek jól kinézni, csinos lenni. De szerintem mindenki a saját korosztályának akar tetszeni, egy 40-es, normálisabb pasi meg tudja, hogy egy 40-es nőnek már nem olyan hamvas a bőre.
2012. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

38!


Igen, de ez természetes, hogy huszonévesen még élvezzük a "felelősségek" nélküli életet:) A felelősséget azért tettem idézőjelbe, mert azért vannak. Ugyanakkor erre is van ellenpélda, elég csak itt a GYK-n szétnézni. Nem kevésszer lehet olvasni, hogy 21-2-3 éves és már férjnél van, akár már gyerekkel is megspékelve:D Úgy a 30-40-50-es években ez volt a normális is és megszokott. Aki másképp csinálta, arra furán néztek... Azóta azonban megfordult a világ. Manapság az megy, ahogy te is írtad, hogy 28-30 körül akar a nők többsége szülni, vagy akár még később. A férfiaknál ez még jobban kitolódott. Többségében 35-40körül akarnak gyereket. Ez annak is köszönhető, hogy ma már semmilyen társadalmi nyomás nincsen. Nem nézek ki, ha csak úgy együtt élsz valakivel. Nem tartanak ribancnak, ha váltogatod a partnereidet. Na de vissza az eredeti témához. Pontosan ezért vannak nehéz helyzetben a nők, mert 30 körül vagy szerencsés és talál egy olyan korban közeli férfit, aki szintén gyereket akar, vagy összejön egy idősebbel, aki meg már megakar állapodni és családot alapítani. Esetleg úgy dönt, hogy majd 35évesen szül. Szerintem sok nő ott cseszi el ezt az egészet, hogy 30körül hirtelen elkezd kapkodni. "Úristen már csak 5évem van szülni". És ezért egy olyan férfinak szül gyereket, akinek alapból nem tenné. Én nem tudom, hogy nálam miként lesznek ezek a dolgok. Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy 30évesen gyerekem legyen. Mondom ezt most. Aztán ki tudja? Lehet, hogy megismerkedem a nagy ő-vel(ami szerintem nem létezik senki számára, hiszen mindig van másabb, jobb) és elveszi teljesen a szerelem az eszem:D

Nem csak attól függ, de az is sokat számít. Sokan ugyanis 21-22 évesen megismerkednek valakivel és vele akarják leélni az életüket. Aztán 10-15 év múlva rájön a férfira a kíváncsiság, vajon milyen lehet mással. Milyen lehet más az ágyban. Vágyni kezd egy másik nőre. De ugyanez igaz a nőre is. És van az a kapuzárási pánik is, amit te írsz. Általában ezek hülyítik be a fiatal kis tiniket:D Egyesek meg prostizni járnak:D Büszkeséggel tölti el őket, hogy még így 50évesen is, hogy megdöngették a kis szöszit:D

Én majd 40-50évesen is olyan jóképű és vonzó leszek, mint most:P Úgy kell majd levakarni a csajokat:P

2012. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!