Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti nem aggódtok h eltelik...

Ti nem aggódtok h eltelik felettetek az idő és pár év múlva lehet már nem lesztek ilyen szépek?

Figyelt kérdés
Én fiúként ilyeneken agyalok, h mi lesz ha nem tudok becsajozni és kitudja mi lesz pár hónap mulva.. lehet vmi vegyi felhő erre jön v mérgező kaják miatt lerobbanok és akk már nem is lehet soha jó nőm :S
2012. nov. 13. 20:49
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Nem :D Most se vagyok szép, és csak reménykedek, hogy az idő esetleg kihoz valamit még belőlem :D

19L

2012. nov. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
68%

A pasik miatt aggódnak a nők az öregedéstől. Ez a társadalom a külsőségekre alapozik. A nő legyen fiatal, a férfi gazdag. Még mindig így van sajnos!

Pedig a nők nem öregednek előbb. Mert ha előbb öregednének, előbb is halnának meg! De ez nem így van! A férfiak előbb öregednek! Nézz meg egy 40 éves férfit. Nem úgy néz ki, mint egy húsz éves. Sokszor kopaszodó, hajlott hátú és pocakos, barázdás arccal. Egy öregedő pasi. Ennyi. Ugyanúgy öreg, mint egy ugyanannyi idős nő.

Annyi a különbség, hogy a nőknél nem számít a vagyon, a társadalmi helyzet, hanem a külsőség (nem a szaporodás, mert a szex nem arról szól a mai világban). A nőkre ráerőltették, hogy nekik örökre 20 évesnek kell lenni, ami lehetetlen és baromság is.

A pasi is ugyanolyan szottyadt lesz idővel, mivel a sejtjei neki öregedésre vannak kódolva, csak ugye nekik a vonzerő a társadalmi pozíciójukban van (vagyon), így pénzért vehetnek "fiatal nőt".

Ez végülis egy nagyon igazságtalan dolog, de én azt mondom, ha valakinek ez kell, hát vigye :D


30 éves nő vagyok, csinos, nem öregedtem meg lényegesen, de nem is érdekel. Mivel én látom a 30-as férfiakon, hogy öregednek, kopaszok, ráncosak, pocakosak, elhanyagoltak... és nekem sem tetszik ez, de ez van, mivel ők is öregednek.


Egy komoly férfi nem fog 40 évesen 20 éves kis lányok után futni, ez azért alapozzuk meg. Az én szememben az egy idétlen kapuzárási komplexusos öregedő majom.

Szerencsére a környezetemben sok komoly férfi van, aki nem ilyen idétlen, úgyhogy teljesen alaptalan az, hogy a pasik félrekúrnak egy fiatal lány miatt. Van ilyen is, de az a legalja.

Tehát egy komoly férfi nem ilyen (persze mondhatjuk azt is, hogy a férfiak nagy része idétlen), mert a társadalom arra ösztönzi őket hogy örök ifjak. Miközben nem. Mivel 55 év után haláloznak el szépen....


tapasztalat:


Én ebbe a világba nem akarok gyereket. Viszont sok 30-as férfiismerősöm egyedülálló és családalapításra vágyik. Aki meg nem, annak meg nincs pénze rá...


Vagy olyan pasi, hogy 28-30 éves koráig szűz maradt és most akarná kiélni magát a 20 évesekkel, persze nulla tapasztalattal... :D

2012. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ezen rágódni,de egyszer-kétszer már elgondolkoztam ezen.Most sem tartom magam szépnek,de tudom hogy mire 30 fölött leszek,már vissza fogom ezt sírni..:( Rossz lesz...De azért 40 évesen is szeretnék jó bőrben lenni :)
2012. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg fura, mert ha pl. a szerintem legszebb "sztárokra" gondolok, azok szinte mind 30 felettiek, pl. Natalie Portman, Penelope Cruz, Salma Hayek, Kate Winslet, Monica Bellucci...Komolyan, mondjon már valaki ilyen szép nőket, mint ők, akik 25 alattiak! Nem jut eszembe senki...Férfiaknál ugyanez. Ki van olyan jó pasi, mint Johnny Depp vagy Keanu Reeves? Aki fiatalon szép, az később még szebb lesz szerintem :D
2012. dec. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Néha belegondolok, milyen lesz ha majd öreg és ráncos leszek, esetleg megereszkedik a mellem meg minden, de akkor is maradok az aki vagyok, akkorra megtalálom remélem az igazi társam ,aki ezek mellett is meglátja bennem a szépséget és jókat röhögünk a szottyadt fejünkkel:D

Ha meg majd olyan 40-50körül leszek biztos irigylem majd, hogy a huszonéves csajszik arca milyen feszes, de azért akkor is sportolok majd és igyekszem kihozni a maximumot.

Kár ezen rágódnod, benő úgyis a fejed lágya és rájössz, hogy 1000 fontosabb dolog van, mint az, hogy azon aggódj ami még tök sokára lesz:)

2013. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Nem nagyon, mert jó genetikát örököltem, anyum és apum is egy tízest letagadhat, én pedig normális életmódot élek, nem cigizek, nem szolizok, nem iszok, max kb fél évente, plusz egészségesen élek és sportolok. A bőrömre is odafigyelek. Mindig is ilyen maradok, hogy amit csak tudok, megteszek majd magamért. Én hiszek benne, hogy ez elég, elvégre ez tényleg a maximum, amit tehetek, hogy a tini lányok életstílusával ellentétben én normálisan élek.

Azt hiszem nem meglepő, hogy én mindjárt 21 évesen jobban festek mint sok lerongyolódott 16-17 éves, aki már a suliban is füvezik, stb.. :D

2013. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy minden évben nem csak te, de a te haverjaid, ismerőseid is "öregednek" 1 évet. Nem fogsz minden évben a 15éves csajok után nyáladzani, mert eltelik egypár év, és neked is változik az ízlésed, gyerekesnek fogod találni ezt a korosztályt(negatív értelemben-tehát nem gyerekesen aranyos, hanem gyerekesen bugyuta, idétlen :D ...nem fog bejönni a viselkedésük, hiába néznek ki szúrhatónak)


-amúgy meg amit már leírtak sokan: fiúként ilyenen kevésbé, vagy egyáltalán nem érdemes aggódni.


-élj egészségesen, sportolj, és 5 év alatt 5 évet öregszel majd, nem pedig 10-et


-legyél tagja pl egy futóklubnak, meglátod milyen fitt, egészségesen szép emberek vannak ott, kortól függetlenül

2013. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Nem felek.

Anyam 40 evesen ugy nez ki mint egy 20 eves.

Alacsonyak vagyunk es cuki a pofink.

Nem rancosodunk es ha az ember odafigyel a mozgasra az sokat szamit!


Amugy a 40 koruli pasik nem azert dugnak feltetlen 20 eves lanyokat mert legyezgeti az egojukat, hanem mert lehet hogy olyan torodest kap amit otthon nem!!! Egy-egy olelestol kesz orom onti el, egy picit megsimizom a nyakat, az arcat es becsukja a szemet, ugy elvezi. Egy apro dicserettol elvorosodik :) Nem hiszem hogy sokat foglalkoznanak vele otthon. A gyerekek, ennyi tartja oket ossze. Remelem ha csaladom lesz nem felejtem el a ferjemet se kenyeztetni, dicserni, megolelni neha...

Mert sok no ugy van hogy szul es mar nyert ugye van... jah lehet hogy igy nem is megy el a pasi, de ne csodalkozzon a kiralykisasszony ha megcsaljak...

2013. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
ha valaki törődik magàval és mindig àpolja magát az soha nem lesz csúnya ;))
2013. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!