Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő csaj?

Hogyan legyek menő csaj?

Figyelt kérdés

Azoktól a csajoktól kérdezem akik úgy érzik magukról, hogy divatosak és sokan akarnak olyanok lenni mint ők.

Én egy egyszerű unalmas lány vagyok, szeretek divaosan öltözködni, de nincs igazán stílusom.Festet szőke haju, vagyok, fehér bőrű, szoliba nem járok,és aránylag vékony.


2010. jan. 28. 10:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%

14:37es:Már ne haragudj,de azzal,hogy azt javaslod a kérdezőnek,hogy használjon alapozót azzal elég nagy hülyeséget mondtál!


Kedves Kérdező:

Légy egyedi és ne akarj túlzottan tökéletes lenni,mert az meglátszik és nem fog sikerülni!

És az alapozóval kapcsolatban annyit,hogy ne használj,mert csak eltömíti a pórusokat és tiszta pattanás leszel.Max akkor kenj magadra egy KEVESET ha valami bőrhibád van,de azzal,hogy az egész fejedet bekened,nem lesz jobb,csak rosszabb,mert olyan lesz az arcod,mintha egy maszk lenne rajtad,az pedig nagyon csúnya és kiábrándító a pasiknak!

Amúgy meg nem kell menő csajnak lenni,mert azokat szinte senki nem szereti...vagyis persze vannak kivételek,de pl az én suliban a"menő"nek számító csajok a leggázabbak és az iskola nagy része csak röhög rajtuk és szánalmasnak tartja őket!

De mindez persze attól is függ,hogy Te milyen értelmben szeretnél menő lenni?

Üdv!

2010. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
33%
Előző: mi az a platformos cipő? :$
2010. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

izéééé hát nekem az alapozó vitte le a pattanásaimat.Persze nem mindegy mit kensz a fejedre.

Deeeeee amit párral előttem leírtak elég sok van benne amitől nem menő lesz hanem tucat.

Szerintem ha minél többféleképpen tudod mutatni magad annál jobb.

2010. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
2010. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az ilyen tipusú cipők nagyon szexisek :)
2010. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%
15:28: Miért hülyeség az alapozó? Nyilván nem össze vissza kell kenegetni, annak is megvannak a maga trükkjei hogyan lehet természetesen felvinni. Meg kell tanulni ezt is, és akkor nem látszik. Szerintem egy nőn alap (ha nem is az egész arcára használja).
2010. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%
Tudni kell viselni a ruhákat és nem leszel tucat.Mert nem mindegy,hogy ki viseli azt a legginget,meg a stb...mindenki megnéz és csak dagad a fejük.Én az a "tucatstílusú"lány vagyok még is kitűnök a tömegből.
2010. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
44%
2010. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%
huuu csak nem innen rendeled a cuccaidat?
2010. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%
Szoktam innen rendelni nagyon jó dolgok vannak az oldalon.
2010. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!