Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha az igazi ferfi a "telt"noke...

Ha az igazi ferfi a "telt"noket szereti, akkor az igazi no meg a kover ferfiakat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 07:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Csak kár, hogy nehéz elhinni. :'D
2016. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
59%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

Feltételezem, hogy ezt a kérdést ugyanaz a f***kalap tette fel, mint a feljebb linkeltet. Rohadtul unatkozhat a tag, szinte már sajnálom, hogy csak a trollkodás visz némi színt a tyúkszaros kis életébe.

2016. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Haha. :D Jó ez a kérdés. :D Egészségesen kell étkezni és mozogni. A tévhittel ellentétben a + 10-20 és így tovább kg háj semmire sem jó, esetleg a szervezet terhelésére. :D Mindenki az egészségeset szeresse és hirdesse.
2016. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
93%
Nem tudom felfogni, miért zavar téged az, ha valakinek a teltkarcsú, neadj'Isten a duci lányok jönnek be... remélem, ha majd lesz egy lányod, aki esetleg egy betegség miatt felszed pár kilót, s nem lesz olyan szálkás, tökéletes testű, mint te, azért nem fogod leordítana fejét. A hozzád hasonló, egoista barmok miatt vagyunk mi, teltkarcsú lányok(akik mellesleg egészségesek) önbizalomhiányosak. Szerencsére, TELTKARCSÚ lányként is elmondhatom, hogy van egy szerető párom, aki imád, képzeld el. És nem cserélne le vékonyabbra, mivel ő ezt szereti. Továbbá, a személyiség is nagyon fontos, de persze, ezt neked hiába is mondom, hiszen téged csak a csomagolás érdekel, ahogyan azt elnézem ;) nem tudom mihez fogsz kezdeni, ha majd a párod akivel le akarod élni az életed, megöregszik. És lesz rajta zsír. És ráncok. És csúnya lesz. Mind1, ez már nem az én problémám ;) remélem egyszer valaki megtanítja neked az élet dolgait, s rájössz, mi a fontos. Továbbá, még egy dolog: Mindenkinek más a szép. S még valami: Lehet véleményed arról, hogy egyes emberek a teltebb lányokat szeretik, csak tudod, a vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra. A tiédre főleg nem vagyunk kiváncsiak, szóval ennyit erről. Ja, és még egy utolsó dolog. Mielőtt kritizálnál valakit, gondolj bele: veled minden rendben? Te tökéletes vagy? Mikor ezekre a kérdésekre " igen" lesz a válasz( ami persze nem lehetséges, mert senki nem tökéletes) majd akkor vesd rá a követ azokra, akik számodra torzszülöttek. További szép estét s elmélkedj el ezeken a gondolatokon, hátha tisztább képet kapsz majd ezekről a dolgokról. Üdv, egy nagyon boldog TELTKARCSÚ, szép arcú lány.
2017. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
100%

Te kérdező, akkora egy ... vagy.. ITT nem arról van szó hogy valaki beteg mert a teltebb lányokat szereti, ÍZLÉSEK ÉS KU*VA POFONOK.. Sajnálom magam mert én akkor csúnya fétisel születtem.. szeretem az ilyesféle lányokat(is): [link]


most totál rosszul érzem magam, mert engem nem olyanak neveltek (és én sem magamat) hogy a gátlásknak éljek.

2017. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!