Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha az igazi ferfi a "telt"noke...

Ha az igazi ferfi a "telt"noket szereti, akkor az igazi no meg a kover ferfiakat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 07:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

[link]

Sovány


[link]

Vékony


[link]

Átlagos


[link]

Telt


[link]

Kövér


Szerintem persze. Ez minden férfi/nő szemében lehet változó. Egyes voltam.

2016. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

A telt nem egyenlő a tulsúlyossal, sem a kövérrel. Sokan összetévesztik.


[link]


Csak azért írtam ezt, nehogy fogalomzavarban szenvedjen itt a nép.

2016. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
#5 manapsag a legtobb ferfinak nem jon be a csipore rakodott uszogumi! Nem veletlen idosebb nok kozott is az a vonzo aki szules utan visszafogy normalra es nem marad hajas!
2016. júl. 26. 11:56
 14/35 A kérdező kommentje:
#11 a sovanynak linkelt nem tetszik a vekony igen viszont akit atlagosnak linkeltel azon legalabb 5/6kg zsirfelesleg van! A teltnek linkelt balna holgyeken 15 20kg tobblet zsir is van ami mar egeszsegi kockazatot is jelent! A kovernek linkelt extremkover holgy meg mar alapveto mozgas kordinacios zavarokkal kuzd! Szegeny mar mozogni sem bir! :(
2016. júl. 26. 12:06
 15/35 A kérdező kommentje:
#12 a curvy azaz gombolyu holgyon is van minimum 7 8 kilo zsirfelesleg eleg trapli azzal a tehen csipovel!
2016. júl. 26. 12:11
 16/35 anonim ***** válasza:
96%

Veled felesleges is tárgyalni, hisz neked csak azok számítanak nőnek, akiken nincs semmi zsír. Az hogy a férfiakat a telt nők érdeklik egy általánosítás, mellesleg, hogy a mai lányok ne azt tanulják, amit a tévében látnak, hogy az élet 50 kg alatt kezdődik.

Itt most nem azon van a hangsúly, hogy a férfiak szeretik a hájat. Az általam linkelt "normál" kategóriával például az égvilágon semmi baj nincs, de neked az már dagadtnak számít. Ne tegyél fel ilyen kérdéseket, ha ennyire egysíkú vagy. Minden nem topmodell lány nevében megköszönném.

2016. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a 12-es által linkelt hölggyel sincs semmi baj, szerintem gyönyörű és valószínűleg nagyon sok igazi férfi is így gondolja. A te szemeddel van baj.
2016. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
#16 nem nekem szamit tulsulyosnak( a tulsuly nem relativ fogalom-ezt ne felejtsuk el tenyeken nem is lehet vitatkozni-valoban) Akit te linkeltel atlagnak annak a nonek bizony mind a hasan mind a hatsojan ott a felesleges zsiradek-igaz enyhe tulsuly de tulsuly az elhizas eloszobaja! 25%os testzsirszazalek(a no kb ez a szint) mar egyertelmuen tulsulyos megha csak az enyhebb valtozat( egyenlore)! Nem megsertodni kell holgyeim hanem tenni hogy csinosabbak sportosabbak es egeszsegesebbek legyetek! Sok a telt kover plottyedt tulsulyos holgy a konfi termek meg uresek! :( ;)
2016. júl. 26. 13:17
 19/35 A kérdező kommentje:
#17 neked is csak azt tudom mondani hogy a tulsuly nem relativ fogalom! A "normalkent"belinkelt no hasa zsiros a hatsoja is nagy es zsiros! 25%os testzsirszazaleku az bizony mar tulsulyosnak szamit ami a sulyosabb elhizas eloszobaja! ;)
2016. júl. 26. 13:21
 20/35 anonim ***** válasza:
90%

Éljenek a testzsírszázalékok! :)

Válassz magadnak olyan nőt, aki Neked tetszik. A többit ne szóld le, aki másnak tetszik. :)

2016. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!