Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha az igazi ferfi a "telt"noke...

Ha az igazi ferfi a "telt"noket szereti, akkor az igazi no meg a kover ferfiakat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 07:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
93%

Te nagyon meg vagy áldva ezzel a testzsírral, meg túlsúllyal. Legyen igazad, a nagy számok törvénye alapján, mondjuk, hogy azok. És akkor mi van? Téged az miért zavar? Arról már nem is beszélve, hogy mint mondtam, a legtöbb férfi ezt nem tartja hájasnak. Jó hogy nem azt mondod, hogy az ilyen testalkattal rendelkező nők pasijai simán ott hagynák őket egy teljesen vékony lányért. Mert akkor te nem csak sekélyes vagy, de hülye is.

Komolyan jobb lett volna feltenned ezt a kérdést a fogyókúrák témakörben, vagy inkább sehol.

2016. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
#21 Attol hogy valaki fellep a kiver nok tevkepzetei ellen meg nem feltetlenul sekelyes vagy ha en az vagyok akkor te meg igenytelen vagy hogy tulsulyos noket latsz normal alkatunak! A tulsulybol adodo betegsegek gyogyitasa a te adodbol is tortenik Hazankban sok a kover ezen ideje valtoztatni! No... es hidd el van olyan ferfi aki a tehen popsiju dagi csajt akit te normalnak nevezel azt lecserelne egy vekonyert! Az elet mutatott mar erre peldat csak nyilvan egy onbizalomhianyos izommentes aputest jani orul ha legalabb ilyet osszeszed viszont egy alfapasas nem ezen logika alapjan remeg masod vagy harmadkategorias toltott tyukok utan :*
2016. júl. 26. 17:16
 23/35 anonim ***** válasza:
64%

najó, muszáj nekem is hozzászólnom. 6-os válaszoló voltam, szóval alapvetően én is vékonyságra szavazok és utálom az ilyen 'az igazi nőn van mit fogni' baromságokat, mert ezzel csak az igénytelen hájpacnik takaróznak. tehát alapvetően egyetértek a kérdezővel, DE szerintem fogalomzavarban szenved. 5-6 kiló pluszt még nem nevezünk túlsúlynak és semmilyen kórós elhízásnak nem az előszobája az, ha egy felnőtt nőnek nem full lapos a hasa vagy van egy kis háj a seggén. tényleg nem sokra gondolok, de amit az egyik válaszoló linkelt átlagosként ( [link] az azért bőőven nem túlsulyos vagy egészségtelen még. lehet, hogy neked nem tetszik, oké. nekem is jobban tetszik az ennél vékonyabb, fittebb alak. de egy átlagos nő, aki nem 0-24 órában salátalevélen meg lájtkólán él és nem tölti minden szabad percét eszeveszett kondizással, simán nézhet ki így és lehet egészséges. pont ezért átlagos. 20 évesen nem szeretnék így kinézni, de egy 30-35 éves nőnek teljesen oké ez az alak, aki nem fosztja meg magát minden finom ételtől, csak azért, hogy 3 kilóval kevesebb legyen rajta, mint valami buta liba.

én ettől vékonyabb vagyok, igazából vékony vagyok, de azért ha elengedem magam és élvezem a finom kajákat, italokat, akkor felszalad 1-2 plusz kiló és nem fogok csak azért nem megenni egy finom szelet sajttortát vagy meginni egy jó koktélt, hogy ne legyen rajtam egy deka plusz se, mert valakinek nem tetszik. nagyon besavanyodottak és unalmasak az olyan lányok, akiknek csak a diétán jár az eszük és minden jótól megfosztják magukat a tökéletesen lapos has érdekében. persze van egy határ. ha én így néznék ki, nem örülnék és elkezdeném visszafogni magam, de attól még ez nem túlsúlyos és nem is egészségtelen.

2016. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
60%
ja még annyi, hogy ez a nő pl egy előnyös ruhában, magassarkúval, normális pózban nagyon csinosan néz ki. fürdőruhában mindenkin meglátszik minden kis hiba.
2016. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
66%
23-as, köszönöm. :)
2016. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
#23 #24 egy intim pillanatban lekerül az előnyös ruha,és akkor ott a zsírpopsi meg a hájas has- ne feledd ennek a nőnek álló helyzetben ilyen a hasa -ülve már komoly úszógumi képződik- kedves 23-as amikor annyi idős leszel,mint én és ezt a hozzáállást megtartod-akkor lehet buta nem leszel-de borítékolható,hogy a túlsúlyos nők táborát fogod gazdagítani. :D
2016. júl. 26. 23:11
 27/35 anonim válasza:
#23 #24 én 35 éves férfi vagyok,ha ez a linkelt nő amit a kérdező(egyébként ) jogosan túlsúlyosnak nevez jónak számít a korosztályomban akkor ennyi erővel a kb 5 kg-s plusszal én is jónak számítok. . Azon vagyok hogy a maradékot leadjam , mert szerintem gáz a zsíros has férfiaknál is. Én is fiatalon jó voltam aztán nagyon meghíztam-most a nagy részét leadtam,de még van pár kiló az általam elvárthoz. Az a nő meg szerintem sem egy nagy szám. Elmegy káposztával,de semmi extra.
2016. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
67%

már miért gyarapítanám a túlsúlyos nők táborát? LOL

már írtam, hogy vékony alkat vagyok (57 kiló vagyok a 178 centimhez, ami nem egy modell-alkat, de pár kiló minusszal az lenne és semmi fogyókúrás dolgot nem teszek), anyukám is vékony még így közel 60 évesen, nagymamám is, kb mindenki a közelebbi családból, én sem voltam soha több 60 kilónál, még akkor sem, mikor éjjel-nappal zabáltam kb, szóval borítékolható, hogy NEM fogom a túlsúlyos nők táborát erősíteni, nem azért írom ezt, hogy bárki túlsúlyost is védjek. nyilván, ha hízékonyabb alkat lennék, akkor elkezdenék valami diétát vagy ilyesmi, de így inkább örülök, hogy nem kell magam a finom dolgoktól teljesen megosztani. de nem fogtad fel a mondanivalóm lényegét, látom. 3-4 kiló plusz az NEM túlsúly.

pl rajta is van pár kiló plusz (már egy topmodellhez képest) és szerintem senki nem mondja rá, hogy kövér a totál agymosottakat kivéve: [link]


de a szélsőséges véleményed és irreális elvárásaid után remélem, te minimum így nézel ki: [link]

mert ha nem, akkor elég szánalmasra sikerült az oltogatásod.

2016. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
54%
#27 én nem mondom, hogy az a nő egy nagy szám vagy különösebben csinos lenne. én azt írtam, hogy ÁTLAGOS, ami még teljesen oké, nem lehet mindenki 45 kilós topmodell.
2016. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
#28 a mostaninal linkelt no teljesen jo azon tenyleg nincs tulsuly! Ha gyorsemesztesu vagy az valoban szerencses bar izomepitesnel hatranyt jelenthet! Hasonloan nezek ki mint akit linkeltel kissracot csak nekem kevesbe lanyos az arcom mint neki! ;)
2016. júl. 27. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!