Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, miért jártok extra...

Csajok, miért jártok extra rövidnadrágban? Tudom én hogy meleg van, de akkor is. Lehetne konzervatívabban is öltözködni.

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 16:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
43%
ja, csakhogy a leggings sem kintre való amúgy :D
2019. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
59%

10-es

Azért, mert nekik nincs önálló véleményük eleve, majmolják a többieket a csordaszellem jegyében. Ezt meg mégsem írhatják ide.

2019. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
43%
Ha a férfiak vennék a fáradságot és a jobb boltokban végig sétálnának a női részlegen, akkor látnák, hogy nincs rövidnadrág választék, csak ez az extra rövid.
2019. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Tényleg ritka a normális rövid gatyó. Nekem is csak úgy van jó felé, hogy már vagy 5 éves a nadrág
2019. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
56%

Ha akarnátok talánátok

Viszont ti egyszerüen szeretitek mindeneteket kitenni :D

2019. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Mégsem jár mindenki pitsagatyában, ők ezek szerint biztos a dark weben szerzik be 10-szeres áron dollárért.
2019. aug. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Na, kíváncsiságból átpörgettem az Asos kínálatát. Két tucat farmer shortot láttam nemseggmutogatós hosszal, aztán kiléptem.

Ennyit erről:D

2019. aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
47%

férfiak! miért hordok olyan nadrágot, ami előnytelenül áll rajtatok? miért hordok galléros pólót, amikor az undorító? miért viseltek szandált, mikor taszító? értem én, hogy meleg van, de lehetne normálisan is öltözködni.


:)))))))))))))

2019. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
61%

Én hordok nagyon rövid nadrágokat, mert:

- tényleg ezeket lehet kapni a boltokban. Hosszabb nadrágok is vannak, de nincs akkora választék anyagban/méretben/színben, és kényelmeset sem egyszerű találni. Egy átlagos üzletben, ahol 10 féle rövidnadrág van, ott 8 biztosan rövidebb, mint amit a kérdező erkölcsösnek talál. Sokkal nagyobb az esélye, hogy 8 közül találok megfelelőt, kényelmeset, mint a maradék kettő közül. Mivel utálok vásárolni, inkább megveszem az első nekem tetszőt ahelyett, hogy végigjárnám a boltokat.


- szerintem jól állnak rajtam ezek a nadrágok. Jó alakom van, és jól érzem magamat bennük. Igaz, hogy a fenekem nem lóg ki belőlük, de a combom nagy része igen, tehát nagy melegben szívesen viselek ilyet.


Természetesen nem mindig és mindenhol ezekben járok. Vannak hosszabb, többet takaró darabjaim is. De ha szórakozni megyek, szívesen veszek fel rövidet.

2019. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne normális kínálat is? Van, csak észre kell venni. Itt a neten is pl:


[link]

2019. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!