Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, miért jártok extra...

Csajok, miért jártok extra rövidnadrágban? Tudom én hogy meleg van, de akkor is. Lehetne konzervatívabban is öltözködni.

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 16:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

#19 Kifogás az van, hogy miért van kinn az ember fél seg.e😂


Nem tudom, engem úgy is megnéznek ha nem rakom ki, amim van, de azt, ha valaki egy darab húsnak néz, ki nem állhatom. És nem vagyok a bokámtól a fejem búbjáig ruhában, van egy arany középút. És járok shortokban is, nem olyan térdnadrágban, mint amit linkeltek, hanem divatos, normál hosszú shortokban. 😅🤣 Egyébként ha 40 fok van, lehet hosszabbszárú nadrágban is, felsőben is lógni megsúgom, a hangsúly az anyagon van. Lehet bokáigérő len nadrágban, ami szellőzik, nem izzad úgy be az ember micsodája, mint egy éppen hogy a lyukad eltakaró shortban. 😂


Nincs gond azzal, hogy ki hogy mutogatja magát, engem pont nem érdekel, max. mosolygok rajta egy jót, csak akkor netakarózzunk már azzal, hogy csak ezt kapni meg így meg úgy.

2019. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Komolyan olyanban kell járnunk, amilyet a 21 es linkelt? Na ne már, azért ez túlzás... Attól, hogy shortban van valaki, nincs kint a segge. Az már más téma, ha valaki olyat hord
2019. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

18-as

Én ezeket férfiként nem hordom, én akkor remélem kritizálhatom a kérdezőt jogosan.

2019. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
49%
Ha jó a seggünk, akkor miért ne mutogassuk?
2019. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a farkam tök formás, most akkor én is mutogassam ?
2019. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
73%

Farokmutogatás = nemi szerv mutogatása. A fenék alja mióta nemi szerv?

(amúgy ha már itt tartunk, a férfiaknál sem olyan ritkaság a kivillanó segg, csak épp a másik irányból - a "kőműves dekoltázsra" gondolok)

2019. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
52%
egyszerű magamutogatás az egész, nagyon gusztustalan tud lenni, normális nő nem vesz fel olyan nadrágot amiből kilóg a fél feneke. az hogy meleg van meg nem lehet másmilyen nadrágot találni nagyon béna kifogás, ha pár centivel hosszabb az a nadrág attól nem lesz melegebb, és érdekes módon én találok mindig normális hosszúságú rövidnadrágot, mert én nem akarom kitenni a seggem. egyszerűen ti csak ennyit értek, ezzel hívjátok fel magatokra a figyelmet mer mással nem tudjátok :) csak sajnos így csak az olyan ostoba pasik vesznek észre titeket mint amilyen ostoba csajok vagytok ti. nagyon igénytelen, de igazából lesz*rom ti bajotok :D tisztelem azokat a nőket akik anélkül is tudnak csinosak lenni hogy kitennék bármijüket :) én is közéjük szeretnék tartozni, és szerintem ez sikerül is.
2019. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

23-as!

Érdekes a pasik is olyanban járnak és nem rinyálnak hogy melegük van..

2019. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
46%

#28

Aki a másikat az öltözéke miatt ostobázza, magáról állít ki bizonyítványt (főleg, ha a helyesírása sem épp kifogástalan...).

Amúgy ne legyenek illúzióid, nem csak az ostoba pasik csodálják szívesen a szabadon levő formákat (a különbség annyi, hogy nem veszik úgy, mintha ez az ő kedvükért lenne, mellőzik a feltűnő bámulást, beszólogatást, füttyögést).

2019. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
48%

Jó, de a pasik lehetnek félmeztelenek...

Érted, náluk az az elfogadottabb, nálunk meg az, ha rövid a rövidnadrág

2019. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!