Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, miért jártok extra...

Csajok, miért jártok extra rövidnadrágban? Tudom én hogy meleg van, de akkor is. Lehetne konzervatívabban is öltözködni.

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 16:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
28%
Nem lenne olyan kritikus a helyzet, ha nem húznák fel hónaljig, de felhúzzák. Ezek a gatyák nem feltétlen rövidebbek egy normálnál, csak úgy felrántják, hogyha lent középen véletlen szétpattanna, felugrana a nyakukig.
2019. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#33 Helyes a megérzés, vannak válaszaim annál a kérdésnél is! ;)

(és ott sem értem, egyesek lelki békéjét hogyan képes ennyire felzaklatni egy sz*ros kis ruhadarab)

2019. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

35.

Ugye?

Már van egy segítője is a kérdezőnek így ketten fröcsöghetnek azon hogy hogyan lehet felvenni egy NEM térdig érő rövid gatyát 34 fokban...

2019. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
#20 szamomra a pitsagatyákkal egyszinten van az a felhosszu csoda.női részlegen már csak kínaikban van.de férfiakon is annyira undorítóan tud kinézni.meg amúgy rohadt meleg nyáron
2019. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
49%

37!


Örülök hogy nem vagyok ezzel az észrevétellel egyedül!

A pasik “egyenruháját” ne is említsd, az valami undorító!

Látszik hogy egy barom pár évvel ezelőtt behozta aztán a többi birka eltanulta és lám elszaporodott mint a pestis.

Ebben az a szánalmas hogy némelyik csupán azért viseli mert nem akar kilógni a sorból, de van olyan elvetemült aki azt hiszi jól néz ki benne.

Amit nem értek az az hogy nyáron minek veszik fel meleg ellen??

Szinte egyáltalán nem hűvösebb mint egy vékonyabb hosszú gatya.

2019. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#25 szerintem senkit sem zavar, hordjad bátran, csak ha valaki megjegyzi, hogy milyen igénytelen vagy, fogadd el.


#31 Senki nem mondta, hogy a pasik között nincs igénytelen, de az azt jelenti, hogy te is legyél? :D


#35 Hidd el, senki nem fog szívinfarktust kapni, de véleménye bárkinek lehet.

2019. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!