Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha hamis órát veszek fel,...

Ha hamis órát veszek fel, akkor mindenki észre fogja venni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Rolex Submariner típus, és találtam nagyon jól kinéző hamisítványokat belőle. Mivel csak egy szimpla óra, és nem egy díszes kronográf, ezért talán nem annyira kelt gagyi hatást, egy fekete gumi, vagy jobb bőr szíjjal.

Láttam különféle homage modelleket, de ezeket elég drágának tartom, és azért van különbség méretben, dizájnban. Ráadásul ez kvarc is, pár évig biztosan elmegy.

Nem menőzni, mutogatni szeretném, de azt sem szeretném, nyilván, ha mindenki kinevetne. Egyszerűen tetszik, és nekem megér néhány ezer forintot. Nem is mozgok olyan körökben, hogy észrevegyék, de azért éppen színes kínai ruhákban sem járok, hogy túl feltűnő legyen a kontraszt.

Szerintetek vegyem, vagy ne?



2019. aug. 14. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az utca emberét lehet megtudod vele téveszteni,és csak a feliratra laikusként felkapják a fejüket,szóval ha ez önbizalommal tölt el hajrá,de olyan emberek előtt ne hordd,akik a közvetlen környezetedben vannak(haverok,bnő jelöltek,munkatársak/iskolatársak) mert ők náluk visszatetszést válthat ki...

Amúgy nem tudom milyen korosztály vagy,de manapság egy márkás ruhára vagy cipőre jobban odafigyelnek az emberek,inkább arra ruházz be valamivel nagyobb összeget,azt még el is hiszik hogy megengedheted magadnak és tud "menő" lenni.

2019. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!