Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik lenne jobb fesztiválra?

Melyik lenne jobb fesztiválra?

Figyelt kérdés

A koncepció adott, két outfit közül lehet választani.


1, Bőrdzseki, fekete csipke melltartó, fekete mom jeans, popsinál van egy szakítás rajta, Dr. Martens bakancs. Esetleg még nagyobb lyukú necc harisnyát is veszek fel.


2, Bőrdzseki, fekete csipke melltartó, műbőr, csillogós miniszoknya, magastalpú szandál.


Tudom, hogy azért eléggé más stílus mindkét összeállítás, az az igazság, hogy mindkettő én vagyok, de nem tudok a kettő közül választani. Alapvetően csak néhány haverral találkoznánk, iszogatnánk, beszélgetnénk, a buli része a fesztiválnak kimaradna. Nők, férfiak véleményét egyaránt várom! :)


2019. aug. 24. 21:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%
1. És írhatsz
2019. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2.
2019. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%
Tehát a bőrdzseki alatt csak a cicifix lenne? Tetszik az ötlet. Gondolom könnyen kapható vagy egy kis mókázásra.
2019. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
3. A bőrdzsekid, egy akármilyen rövidujjú vagy trikó esetleg haspolo, a mom nadragod, egy tornacipő(vans, converse ha van) vagy a martens bakancsod. :DDDD
2019. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem 1
2019. aug. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1.
2019. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok nyilván le lettem pontozva, ennél a rovatnál nem lehet őszintén válaszolni mert le lesz pontozva az ember. 😂😂 A helyedben kérdező egyiket sem venném fel mert nagyon ribis ha bőrdzseki alatt ahogy elottem is írták, csak egy “cicifix” első gondolatom fiukent az lenne, hogy kapható vagy mindenre pár ital után de még pár ital előtt is főleg a szoknyaval 😂 Vagy esetleg így is van ? :D (pontozzatok ahogy akartok bby-k❤️)
2019. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Őszintén egyiksem,tapasztalt fesztiválozó ként mondom neked,hogy a 2.szett magastalpú szandáljában a sürgősségin fogtok kikötni.Az első szett még annyira nem is lenne borzalmas,de a mom jeans és a név harisnya,valami borzalmasan hangzik.Én nem bonyolítanám túl ennyire ezeket a szereket,pláne ha nem is fesztiválozni mentek.
2019. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

És hol a felső? Vagy te úgy gondoltad, hogy csak csipkés melltartót veszel fel a dzseki alá?

Anyám borogass.

2019. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel nyugodtan a csipkés melltartót önmagában (bár van egy olyan érzésem, hogy bralette-ről van szó), de akkor bele kell állni abba, hogy rib.ancos képet mutatsz magadról. Fel kell ezt vállalni. Az nem működik, hogy felső nélkül nyomolunk, de elvárjuk a hercegnő titulust is.
2019. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!