Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik lenne jobb fesztiválra?

Melyik lenne jobb fesztiválra?

Figyelt kérdés

A koncepció adott, két outfit közül lehet választani.


1, Bőrdzseki, fekete csipke melltartó, fekete mom jeans, popsinál van egy szakítás rajta, Dr. Martens bakancs. Esetleg még nagyobb lyukú necc harisnyát is veszek fel.


2, Bőrdzseki, fekete csipke melltartó, műbőr, csillogós miniszoknya, magastalpú szandál.


Tudom, hogy azért eléggé más stílus mindkét összeállítás, az az igazság, hogy mindkettő én vagyok, de nem tudok a kettő közül választani. Alapvetően csak néhány haverral találkoznánk, iszogatnánk, beszélgetnénk, a buli része a fesztiválnak kimaradna. Nők, férfiak véleményét egyaránt várom! :)


2019. aug. 24. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 2.
2019. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha az izlésemtől függetlenül nézem, akkor fesztiválozós szettek abszolút ( a Szigeten ennél merészebb szettek is vannak), én a 2.at választanám.

Viszont megfogsz sülni bőrdzsekiben, nem éri meg, ezt mondom úgy hogy 4 teljes fesztiválon voltam a nyáron (dolgoztunk&buliztunk)

2019. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Csak délután felé mennénk ki, 5-6 előtt semmiképp. Este meg már úgyis lehűl az idő, amúgy is fázós vagyok.
2019. aug. 26. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!