Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ilyenkor hűvösebb...

Lányok! Ilyenkor hűvösebb időben miért szerettek szoknyát hordani?

Figyelt kérdés
Néha én is veszek fel, de sok nőn látok ilyenkor is rövidebb szoknyát. Miért jó az így ősszel?
2019. okt. 7. 07:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#6

Párom simán felveszi a thermo harisnyát a farmer alá, és máris nem didereg.

Hogy más pasiknak miért jobb szenvedni, ezen már évek óta gondolkozok, de nem tudok rájönni. :D

(#3)

2019. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#9

Kifejtenéd, hogy pontosan mi ribis egy vastag harisnyában és egy térdig érő kötött egyberuhában?

2019. okt. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#9

Ja, és még azért nem veszek farmert ÉS harisnyát, mert:

- ha bemegyek valahova, az azért már nagyon sok, beltéren durván meleg

- még mindig nem szeretnék plusz gatyákat pakolászni

- szoknya alá hülyén is nézne ki a farmer

- elveszne az említett előny, hogy extra kényelmes

2019. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Jó igen igen lehet kifogásokat találni hogy miért kell szoknya. Valljuk be ez csak magamutogatás. Amúgy azért ribis mert ez valahogy nem utcai öltözet szerintem. Legalábbis én férfiként ránézek egy ilyen nőre és már nem tudom komolyan venni. De persze mindenki azt hord amit akar. Ti dolgotok
2019. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Jessica Day karakter r1bancos? Sok mindennek le lehet írni, de szerintem ez az utolsók közt van.
2019. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#16

Térdig érő vastag egyberuha nem utcára való. Az oszt igen.

:DDDDDDDD

2019. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

12!

Oké hogy téged nem érdekel ki mit vesz fel, én csak arra írtam hogy miért nincs elterjedve.

Mert nem tudják sokan a pasik hogy milyen praktikus, akiknek meg fura azért fura mert aki viseli nem vállalja fel a hiúságának köszönhetően és ezért nem is szoknak hozzá.

2019. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kész ezt még mindig nem tudom feldolgozni :D

Az megvan, hogy a térdig érő szoknya tökéletesen elfogadott, konzervatív viselet a fejlett országokban? Hordhatják nagymamák, politikusok, egyházzal kapcsolatban álló személyek, üzletasszonyok, anyukák, bölcsisek.......

Nagymamám is szokott hordani nyáron. Na majd elmondom neki hogy emiatt egy komolytalan rihe, biztos csak mutogatja magát. :'D

Ááh nem bírom.. :DD

Még jó, hogy néha hordok szoknyát, legalább az ilyenek elkerülnek messzire.. gyakrabban kellene felvennem, és rövidebbet..... :D

2019. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Tedd azt
2019. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Imádom, hogy mennyire nem vagy képes válaszolni érdemben, de te szidsz másokat, hogy komolytalanok. :D
2019. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!