Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ilyenkor hűvösebb...

Lányok! Ilyenkor hűvösebb időben miért szerettek szoknyát hordani?

Figyelt kérdés
Néha én is veszek fel, de sok nőn látok ilyenkor is rövidebb szoknyát. Miért jó az így ősszel?
2019. okt. 7. 07:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Imádom hogy azt hiszed érdekel amit mondasz. Én csak a véleményemet mondtam el. Az már innentől fogva nem érdekel hogy mit hordasz és milyen gyakran... Nem kérdeztem. :) érdekes az én csaj ismerőseim télen tudnak félvenni a farmer alá egy harisnyát.. És nem ronda lányokról beszélek lenne mit mutogatniuk, de nem teszik ;)
2019. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nincs mit mutogatnom, azért vagyok szoknyában, mert az kényelmes. Télen-nyáron leggings van rajtam szoknyával, télen vastagabb, nyáron vékonyabb.
2019. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#21

Ok, én is egész nap harisnya plusz farmerben ülnék, ha mínuszban kellene dolgoznom. A párom például hideg helyen dolgozik, ő így van egész nap. Nálunk szerencsére működik a fűtés, úgyhogy nem kell mindkettő.A téli bakancsom is lerúgom melóban, és egy vászoncipőben vagyok. Biztos magamutogatás az is. :( :D

2019. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
88%
Engem az érdekel, hogy az idős szoknyás nénik vagy a nagyon kövér szoknyás lányok, nők is ennyire felidegesítik, vagy csak a - elnézést - dugható korú és állapotú nők szépsége akasztja ki ennyire.
2019. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!