Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskolába egyenruha csak úgy?

Iskolába egyenruha csak úgy?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nagyon tetszenek az iskolai egyenruhák, de ugye sajnos Magyarországon ilyen nincs.

Arra gondoltam, hogy én mégis szeretnék "egyenruhában" járni suliba, így kitalálnám magamnak. Persze kicsit változatosabban, variálva, hogy ne mindig ugyanaz legyen rajtam.

Fehér, világoskék blúz, sálak, szalagok a nyakamba, rakott szoknya, harisnya, balerina cipő, loafer, mellények, blézerek...

Szerintetek milyen? Fiűk, tetszene nektek egy ilyen lány?



2019. nov. 18. 06:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Gyanítom a japán iskoláslány egyenruha jelentené a szettek inspirációját. Ez a pontos megfogalmazása az igényednek. Ezzel pedig semmi gond nincs. Szerintem módfelett jó ötlet:D Mehet combzokni is meg minden:D Kiváltképp dekoratív hatást tud ez kelteni.

A fröcsögést a többiek részéről pedig végképp nem értem. Ha te így érzed komfortosan magad az pozitív hatással lesz a mindennapjaidra. Éld meg önmagad, ha ez az ázsiai kultúrában fellelhető egyenruha stílusokból való inspirálódást jelenti akkor úgy :)

2019. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Örülök, hogy azért vannak pozitív vélemények is.

2019. nov. 19. 06:42
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

#8: de ez sem egyenruha, hanem egy hétköznapi ruha, amit fogja, és felvesz. Továbbra is hangsúlyozom, az egyenruha attól egyenruha, hogy többen hordják ugyanazt valamihez kötődően. De egy szimpla hétköznapi öltözet, amit te felveszel magadra, az nem lesz egyenruha. Ebből a szempontból meg úgy öltözöl, ahogy számodra szimpatikus.

Meg amúgy senki nem tudja, mit akarsz pontosan felvenni, de azért adsz a véleményünkre. Nincs értelme. Ha olyan ruhát akarsz felvenni, akkor vedd fel, és majd kiderül. De ha legbelül érzed, hogy ezt igazából nem kéne, akkor ne tedd, mert nem fogod jól érezni magad benne.

2019. nov. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

A válaszolók nagy részének nem tűnt fel, hogy a kérdező IDÉZŐJELBE RAKTA az egyenruha szót. Valószínűleg nem visszamaradott, és felfogja hogy ha egyedül hordja az nem egyenruha... na mindegy, szokásos szövegértés.


Kérdező!

Ha neked ez tetszik, miért ne?

De ne a fiúk miatt hordd. :) Hanem mert te jól érzed úgy magad.

2019. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Örülök, hogy észrevetted ezt a tényt az írásomban. Pontosan így van, ahogy mondod, csak én nem akartam ezt magyarázni, mert nincs értelme. Tudom, mit írtam le, a többi tényleg a szövegértésen múlik, de az ilyen válaszokból is ki tudom szűrni azt a részt, ami számomra lényeges.


Köszönöm a válaszod! :)

2019. nov. 19. 10:46
 16/17 anonim válasza:
100%
Szerintem tedd amit szeretnel, ha te jonak gondolod akkor csapassad es legyel boldog. Ha kinevetnek az miert rossz? Nevetni jo, nem?👊❤️
2020. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha kinevetnek az miert rossz? Nevetni jo, nem?👊❤️"


Nem mindegy hogy veled nevetnek, vagy rajtad.

2020. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!