Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tart szinte mindenki...

Miért tart szinte mindenki qrvásnak egy ilyen szoknyát, a forrónacit pedig teljesen elfogadhatónak?

Figyelt kérdés

[link]

Persze belátom, ez egy nagyon kihívó szoknya, de egy hasonló rövidgatya mitől elfogadhatóbb? Ez legalább szoknya, így sokkal nőiesebb, elegánsabb még ilyen rövid változatban is szerintem bármilyen forrónacinál.



2020. jan. 31. 03:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
#20 És ez olyan szörnyűség?
2020. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
#21 hagyd, ez egy troll.
2020. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
I'm sorry. Ez így. Gáz.
2020. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

21.


Ez a kérdés komoly? Remélem csak viccelsz.

Vagy ha nem akkor akkor te is igenytelen vagy ha ez szerinted helyes!

Kilógo sheggel nem járkálunk sem az utcán sem középületekben.


22.

Ki a troll?

Akinek van ízlése? Amivel betaláltam egy igenytelennél? Azaz nálad?!

Mert számomra taszító olyan helyen a közönséges öltözet ahová nem való?

Te meg alja vagy ha ez az öltözet elfogatható számodra.

Ha valaki véleménye nem tetszik az már ellenség,igaz?

2020. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
64%

"Kilógo sheggel nem járkálunk sem az utcán sem középületekben."

Nem viccelek. Mi fog történni, ha bemegy valaki egy épületbe picit kilógó seggel? Össze fog dőlni az épület, és meghalnak a bent lévő emberek? Mert körülbelül ekkora ügyet csinálsz belőle.

Vagy mondjuk megy minden tovább, mint kilógó segg nélkül is.

2020. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig inkább ez, mint egy forrónaci, legalábbis utcára. Egy ilyen szoknya még önmagában nem qrvás, ha jól van kombinálva más ruhadarabokkal. Pl harisnya mindenképp kell hozzá szerintem, az máris változtat az összhatáson pozitív irányba. Vagy akár a felső... Nálam pl úgy van, ha ilyen rövid a szoknyám, akkor olyan felsőt veszek, ami a dekoltázst nem emeli ki látványosan. Viszont, ha meg a dekoltázsra akarom helyezni a hangsúlyt, akkor a szoknyám nem lesz annyira rövid. Így meg van az egyensúly olyannértelemben, h nem teszek ki egyszerre mindent, amit csak lehet (szerintem ettől lesz inkább qrvás valami), hanem egy bizonyos részre fektetem csak a hangsúlyt, így kellőképpen dögös leszek, viszont nem esek át a ló túloldalára.
2020. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

25.

Annyi fog történni,hogy vagy kiröhögnek vagy beszólnak.

Ha ezzel tudsz együtt élni akkor vállald fel.


Mellesleg van etiket, illem, ha egyikkel sem rendelkezel ami a kommentedből kikövetkeztethető akkor ezzel magadat minősíted.

2020. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

27 Aki súlytalan dolgok miatt beszól, az is magát minősíti.

Amúgy ha már az "azért, mert csak" szabályoknál tartunk, előbb tegyél rendet a saját házad táján: helyesírás. Három rövid mondat során négy helyről felejtetted ki a vesszőt. Ugye, nem akarsz kiröhögés áldozata lenni?

2020. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Jajj!

Ha már másba nem tudunk belekötni, marad a helyesírás..


Itt se felejts el beszólni a 26-os versenyzőnek, ő sehol nem használt ékezetet.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Jaaa! Ő nem számít mert azt írta amit a többség olvasni akar, én meg az igazságot írom és hát másba ilyenkor nem lehet belekötni pedig szorgalmasan keresitek, igaz?

2020. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"Ha már másba nem tudunk belekötni, marad a helyesírás.."

Ha már máson nem tudunk lovagolni, marad az öltözék. Pont ilyen súlytalan.

"Itt se felejts el beszólni a 26-os versenyzőnek, ő sehol nem használt ékezetet."

A 26-os versenyzőnek helyes az írása (vesszők is stimmelnek), valószínűleg ékezetek nélküli eszközről írt. Neked, feltételezem, nem hiányzik a vessző a billentyűzetről.

De még akkor sem szóltam volna be neki, ha nem lett volna jó a helyesírása, ugyanis ő NEM példálózott illemmel, etikettel, szabályokkal, szóval semmiképp nem keltett volna képmutató hatást.

2020. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!