Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti örülnétek, ha a kormány...

Ti örülnétek, ha a kormány kötelezővé tenné nyárra minden férfinek a rövidnadrág-viseletet és minden nőnek a miniszoknya-viselést?

Figyelt kérdés
Pénzbüntetést kellene fizetnie annak, aki nem az előírt öltözetben megy ki az utcára. Egy szabálysértés ötvenezer forint. Május 15. és szeptember 15. között lenne kötelező ez az előírt utcai viselet.

2020. ápr. 12. 16:24
1 2 3 4
 11/37 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
Nem. Látok így is egy csomó undi csupasz férfilábat már márciusban.
2020. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
29%

A nők eseteben még látnál is valamit,de a barom pasik gondolom mind ebben az öregapám amerika majmoló térdig érő szharban lenne és még pofátlanul rövid nadrágnak is hívnák.

F

2020. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%
Mi baj van egy térdig érő férfi rövid nadrágal?🤣
2020. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
18%

"Nálatok a kutya-macska is szőrtelenítve van?"


Azért az kemény, hogy a férfi-nő (ember-ember) szőrtelenség közt kevesebb összefüggést látsz, mint férfi-állat szőrtelenség közt.


Vállalom én is, beteg nő vagyok, akit az emberi bőr érintése vonz, nem a bundáé. Megyek máglyára.

2020. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
78%

14! A férfi láb szőrössége leszámítva pár ritka hormonzavart természetes. Sőt az emberi test is szőrös, az úgy természetes.

Az állatok is szőrösek. Csak felmerült bennem, hogy aki sajátos ízlésű, hogy nem tetszik neki a szőr egy férfin, ahol az természetes, akkor gondoltam rákérdek az állatait is gyantáztatja-e, elvégre annak is az a természetes, és ha a szőr undorító egy férfin, gondoltam undorító egy kutyán is.

Szőr-szőr, nem a kutya és a macska is hordjon akkor nadrágot! nálatok gyantázva vannak az állatok?

2020. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
15%

11.

Én meg pár undi szőrös karú és lábszárú nőt!


13.

Mi a baj vele?

Az hogy értelmetlen. 30 fokban mennyit ér egy olyan nadrág ami csak a vádlit hagyja szabadon?

2020. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
77%
Hát még a 4 centivel rövidebb zokni milyen sokat ér egyesek szerint...
2020. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi erővel miért nem maradnak a hosszú nadrágnál?
2020. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
43%
#15 A női test is természetesen szőrös, mégsem fogadja el a társadalom nagyrésze.
2020. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
34%

"A férfi láb szőrössége leszámítva pár ritka hormonzavart természetes. Sőt az emberi test is szőrös, az úgy természetes.


Az állatok is szőrösek. Csak felmerült bennem, hogy aki sajátos ízlésű, hogy nem tetszik neki a szőr egy férfin, ahol az természetes, akkor gondoltam rákérdek az állatait is gyantáztatja-e, elvégre annak is az a természetes, és ha a szőr undorító egy férfin, gondoltam undorító egy kutyán is."


Ahogy írod, az emberi test természetesen szőrös, és a nők is emberek. Mégsem mondom azt, hogy ha neked tetszik egy selymes borotvált láb, akkor ostoba vagy, és borotváld le a kutyádat.


Abban pedig hol a logika, hogy ha a férfin undorító valami, akkor kutyán is? Ezt nem is tudom hogy folytatni, mert itt olyan logikai bukfenc van... a nők nem vonzódnak a kutyákhoz. Most gondolom, meglepődtél.


Mert a logikádat (?) követve, ha neked a szőrös női test undorító, akkor a szőrös kutya is undorító.

2020. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!