Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti örülnétek, ha a kormány...

Ti örülnétek, ha a kormány kötelezővé tenné nyárra minden férfinek a rövidnadrág-viseletet és minden nőnek a miniszoknya-viselést?

Figyelt kérdés
Pénzbüntetést kellene fizetnie annak, aki nem az előírt öltözetben megy ki az utcára. Egy szabálysértés ötvenezer forint. Május 15. és szeptember 15. között lenne kötelező ez az előírt utcai viselet.

2020. ápr. 12. 16:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
95%

16 mondom térdig érő aznemcsak a vádlit hagyja szabadon.

Vagy te nyáron is hosszu gatyába doglesz?

2020. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
43%

Nem, nem hosszúban hanem RÖVIDBEN.

Ami annyit tesz, hogy combközéptől feljebb ér jóval.

Tehát a combom sem rohad be mint a térd gatyába és még barnul is.

2020. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
74%

Eléggé leragadt minenki a "nekem ne mondja meg senki mit vegyek fel" témánál. Meg a láb szőrösségénél.


De mondok jobbat. Amit előttem is említettek már. Azért az belátható, hogy nem az van nyáron, hogy május közepétől szeptember közepéig minden nap 40 fok van. Egy egy esősebb napon, esetleg hidegfrontkor ki az isten fog rövidnadrágot felvenni, ha megy pl reggel dolgozni és 7 fok van kinnt? Vagy este is le tud hűlni a levegő.


De mondok neked még jobbat. Léteznek olyan munkák / szférák a világon, amik megkövetelik az elegáns öltözetet. Ügyvéd? Bíró? Ilyen olyan cégvezető? Banki alkalmazottak? És még sorolhatnám.

Marha jól nézne ki, ha sztárügyvédúr becsoszogna a tárgyalásra nyári papucsban, meg egy halásznadrágban, vele szemben pedig a bíró fürdőnadrágban ücsörögne az asztalánál.


Vagy vannak olyan események, ahol dresscode van előírva. Elmennél az operába rövidnadrágba? Diákok rövidnaciban ballagnának, meg érettségiznének, mint az óvodában?

Vannak olyan éttermek is már, ahova ilyen póló+rövidnadrág kaliberű szettben nem engednek be. Tök mindegy milyen drága, vagy milyen gazdag vagy, akkor sem.


Ennyire előre / tovább nem gondolkodtál ahogy elnézem... Egy szó mint száz, full hülyeség amit írtál.

Szóval nem csak az, hogy ne mondja meg a kormány, hogy mit vegyek fel nyáron. De elég sok helyzetben nem állná meg a helyét, amit elképzeltél magadnak.

2020. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
56%
Azok a nők, akik itt undorodnak a szőrtől, meg nem akarnak férfi lábakat látni, azok leszbikusak? Mert más magyarázatot nem nagyon látok erre. Eddigi pályafutásom során én még egy heteroszexuális nővel nem találkoztam IRL akit a férfi lábszőr zavart volna. pláne úgy nem, hogy egy kezemen meg tudom számolni, hány szőrtelen lábú "férfit" láttam eddig.
2020. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
78%
A legjobb, hogy akkor ti így fürdőbe, tengerpartra se jártok/jártatok soha? Mert az is tele van "undiszőrös" férfiakkal. 😂😂
2020. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
21%

Tele van hát, undorító. Mintha bundazokni lenne rajta.


Nem értem, miért leszbikusság, ha a férfi bőr érintésére nedvesedem. Nem pedig a bundára.

2020. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
45%
Azt hozzáteszem, hogy a bundás hát, farok, mellkas jobban undorít, mint a láb, a lábat nem ölelgetem, max összerázkódom, ha hozzámér.
2020. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
97%
Hát nekem meg pont a csupasz férfiláb nem tetszik. Nem undi, de fura.
2020. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
21%

23.

Azért te elsarkosítottad a témát!

Nyílván hivatalos helyekre nem megy az ember rövid szerelésben (kivéve a felsőbbrendű nők) oda hozzá illően öltözünk, én az utcára írtam meg vásárláshoz a rövid nadrágot és tényleg rövidre gondoltam nem a hiú tétova félhosszúra.


26!

Teljesen igazad van.

Én is szőrtelenítem az egész testem mert nekem így kényelmes és higiénikus.

Egy férfi nem a szőrtől lesz férfi hanem a testfelépítésétől!

Vagy egy elhanyagolt testű pasi akin folyik a háj vagy ha épp egy átlagos testű az már férfias csak azért mert szőrös..?

A másik meg az hogy erről a szőrkérdésről ne egy nő döntsön akin ekkora dzsubakka jelmez eleve nem tud nőni mert ezt csak mi tudjuk férfiak hogy milyen érzés gyapjú takaró alatt élni.

F

2020. ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
30%

20! Írtam én egy szóval is, hogy a szőrös női test undorító?

Csak a nők szokásból csupaszítják le magukat.

Te csak gondolsz valamit, attól, hogy ide egy rakás mondjuk szépen sérült lelkű egyén jár, még ne terjeszd ki a fóbiáidat másokra, inkább kezeltessétek magatokat.


Újra mondom a csupasz férfi az természetellenes, és elég baj van azzal, akinek ez tetszik. Általában a szőrtelen férfiláb azt jelzi, hogy az illető a saját neméhez vonzódik személyes tapasztalatom szerint.

2020. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!