Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti örülnétek, ha a kormány...

Ti örülnétek, ha a kormány kötelezővé tenné nyárra minden férfinek a rövidnadrág-viseletet és minden nőnek a miniszoknya-viselést?

Figyelt kérdés
Pénzbüntetést kellene fizetnie annak, aki nem az előírt öltözetben megy ki az utcára. Egy szabálysértés ötvenezer forint. Május 15. és szeptember 15. között lenne kötelező ez az előírt utcai viselet.

2020. ápr. 12. 16:24
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

30!

Ezzel a gondolatmenettel szerintem nem te lehetsz a legélesebb kés a fiókban....


A testépítők és pár ismert színész mind a saját neméhez vonzódik?

Ne is lepődj azon meg ha a te észjárásodat követjük és nem vonzódunk a szőrös nőkhöz mert a szőrről egy férfi jut eszünkbe, igaz?

2020. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nem igazán, hisz nem szívesen néznék kövér meg öreg embereket ilyen rövid ruhákban tömegével, nap, mint nap.

Én szívesen hordok miniruhát, rövidebb szoknyákat, mert nagyon melegem van nyáron, és szerintem nekem jól is áll+fiatal vagyok, de nem szívesen hordanék ilyeneket minden nap, egyrészt unalmas lenne, másrészt vannak hidegebb napok és nem mindenkinek van olyan vastag fekete harisnyája, mint amilyen nekem😅

2021. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
én így is mindig télen nyáron nőiesen öltözködök szoknyát viselek. el se tudnám képzelni magam naciba. nő vagyok öltözzek nőiesen és a nőknek a szoknya való. ha hideg van alákapok egy harinacit és kész. úgyhogy nekem mindegy hogy kötelező lenne e vagy sem.
2021. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az elottem szolonak. En is mi dig miniszoknyaban jarok. Nem vagyok fazos. Ha nkncs minus 20 akkor mintas neccharisnyat hordok. Ugyhogy nem nagyon zavarna. De en a rovidebb felsoket hordom tolem a kormany azt is torvenybe iktathatna hogy csak rovid derek mutogatos pulover telen rovid kabattal nyaron meg haspolo. Ez sem zavarna
2021. febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan nem. És nemcsak azért mert nem szeretem a szoknyákat (ebből kifolyólag van kb 1 darabom) hanem mert így ilyenkor gondoljunk már bele a transzneműek esetébe is. Tulajdonképpen ráerőszakolnád ezzel, hogy az ellentétes nem ruháit viselje. Plusz vannak azok az emberek akiknek valamilyen seb/heg van a lábán. Ezzel pedig nekik is kötelezővé tennéd hogy a hegeit mutogassák :/
2021. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Észak-korea szint. Ott azt is megmondják milyen hajad lehet. Ilyen diktatúrától, az életedbe ilyen szinten belepofázó hatalomtól menekülni kell.
2021. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező nem normális
2021. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!