Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mit gondoltok a fiúsabb...

Fiúk! Mit gondoltok a fiúsabb lányokról?

Figyelt kérdés

Én totál nem szeretek össze vissza pusziszkodni ólelkezni lányokkal minden egyes találkozásnál, én nem rakok ki mindenhova csücsörítős képeket és nem kuncogok minden hülyeségen. Mit gondoltok?

Inkább csak fekete ruhákat hordok tornacipöt ingeket és nem sminkelem magam utálom a magassarkút nem savargatom a hajam meg ilyenek. Metált hallgatok nem pedig Ariana Grandét?.

Mit gondoltok rólam? Kéne ezeket csinálnom mint a többi csaj vagy jó ez így is?



2020. ápr. 15. 00:33
1 2
 1/14 Barackoshányás ***** válasza:
66%
Most azt várod, hogy veregessünk vállon, mert te nem vagy olyan, mint a többi lány? Szerintem egy fiút se érdekel, hogy mit hallgatsz, de gyanús, hogy csak azért emelted ki, hogy még véletlenül sem szereted Ariana Grande-t, mert igazából szereted Ariana Grande-t
2020. ápr. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Attol meg mert nem puszizkodsz nem leszel fius. En sem nyalizok mindenkinek, megis no vagyok.
2020. ápr. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Mint karakter, abszolút bírom a fiús személyiségű lányokat. A természetes külső is sokkal inkább bejön, mint a megcsinált (körmök, haj, bőr, szőr, stb.). A rocker öltözködés viszont nem jön be, nagyon rejti az alakot. Testileg inkább a sportos, laza, de egyúttal merész, vagány stílus indít be.
2020. ápr. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Szóval no. A határozott sportoló csajokra jobban áll, mint a határozott rockercsajokra.
2020. ápr. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Azt hiszed, hogy attól lányos valaki, mint amit leírtál? Úgy max csak az éretlen kis kamaszok viselkednek!


Add önmagad és kész. Még gondolom tini vagy, személyiséged és stílusod sokat fog még változni!

2020. ápr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Amiket leìrtál azoktòl nem vagy fiùs...

Te egy kislány vagy, ne akarj soha másnak látszani, mint ami vagy, mert nem szimpatikus m

2020. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Most azt várod, hogy essünk hasra, hogy te milyen egyedi vagy? Gondolom még elég fiatal vagy és önmagadat keresed. Bár ez az "én nem vagyok olyan, mint a többi és egyedi vagyok, én teljesen máshogy viselkedek" nézet nagyon gáz. Mert nem, te is egy átlagos viselkedésű tini vagy, aki azt hiszi magáról, hogy sokkal jobb, mint a többiek.

Komolyan azt hiszed, hogy attól lesz valaki lányos, amit az első bekezdésben írtál? Nagyon nem tudod te, hogy mi mit jelent még.

Hogy mi a jó neked, azt meg csak te tudod. Ne azért viselkedj valahogy, hogy kitűnj valahonnan. Viselkedj úgy, öltözködj úgy, ahogy jól érzed magad.

2020. ápr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lányként írok:

Én is ilyen voltam úgy 17 éves koromig.

2020. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

Kissé homokóra beütés.

Mindég is taszítottak a meleg beütésű nők, egy nőben a nőt szeretném látni és a nőies jellem vonz, nem pedig egy fiút vagy épp az én vonásaimat szeretném viszont látni.

F


De amúgy jó hogy fiúkat kérdeztél...

2020. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Bocsánat,hogy lány ként írok,de legközelebb ne szólj le másokat.Senkinek se jönnek be a lenéző emberek.Úgy beszélsz mint ha baj lenne olyannak lenni mint aminek az elentéte vagy.Ez pedig nem igaz,attól ha valaki figyel olyan dolgokra mint a körme,haja vagy épp szeret magassarkút hordani.Valakit könnyű meg nevetetni,neked fáj ha más boldog?A csücsőrítős kép az meg ízlések és pofonok.(Bár bőven nem látsz ilyen képeket vagy 2018 óta,most meg pláne.)
2020. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!