Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mit gondoltok a fiúsabb...

Fiúk! Mit gondoltok a fiúsabb lányokról?

Figyelt kérdés

Én totál nem szeretek össze vissza pusziszkodni ólelkezni lányokkal minden egyes találkozásnál, én nem rakok ki mindenhova csücsörítős képeket és nem kuncogok minden hülyeségen. Mit gondoltok?

Inkább csak fekete ruhákat hordok tornacipöt ingeket és nem sminkelem magam utálom a magassarkút nem savargatom a hajam meg ilyenek. Metált hallgatok nem pedig Ariana Grandét?.

Mit gondoltok rólam? Kéne ezeket csinálnom mint a többi csaj vagy jó ez így is?



2020. ápr. 15. 00:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jó ez így. Ha így érzed jól magad, ne másoknak akarj megfelelni!

Én fiú vagyok és a fiú ismerőseimmel sem szeretek folyton pacsizni meg kezet fogni. Nem bunkóságból, mert szóban köszönök nekik, csak ezt a taperolást nem tartom fontosnak. (A mostani helyzettől függetlenül is.)

2020. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, nekem annyira nem jönnek be az ilyen fiús stílusú csajok, de a plázacicák se. átlagos csajok érdekelnek, akik nőiesek, de nem ribisek.

18 F

2020. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Én is szeretem, ha egy lány kicsit lazább, fiúsabb stílusú, viselkedésben és öltözködésben egyaránt.

Viszont a falnak megyek attól, ha valaki hozzád hasonlóan egy különleges kis hópehelynek képzeli magát ezek miatt, és mindenki mást lenéz maga körül.

És én is úgy gondolom, hogy ez alapján nem lehetsz több 17 évesnél.

2020. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nos hát ezt tényleg tök máshogy értelmeztétek mint ahogy írtam.

És amúgy ne mondjátok már hogx a csücsörítős képek annyira szuper nőiesek.

Csak úgy értettem nem vagyok az a "mai" lány.

Nagyon kedves tőletek hogy rögtön azzal jöttök hogy de egyéninek hiszem magam meg minden.

Pont azért írtam mert amúgy nagyon nem.

Meg mi az hogy aut hiszem hogy ettől lányos valaki.

Pont azt írtam hogy szerinten fiús lány vagyok és ez baj e.

Mert ne mondjázok hogy légy önmagad mikor a legcsodásabb ítélkező társadalom vagyunk.

És még mindig nem hallgatok Ariana Grandét.

Rengeteg barátnőm viszont igen és pont azért a barátnőim mert nem nézem le őket emiatt.

Örülök hogy ekkora mocsoknak tűnök.

Köszi a válaszokat amúgy.

🙃

2020. júl. 10. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!