Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Akinek nem olyan...

Lányok! Akinek nem olyan szép, kissé csúnyácska a lábfeje, annak milyen cipőket javasoltok a nyáron? Nagyon kényelmetlen mindig a zárt cipő, de gáznak tartom a lábfejem

Figyelt kérdés
Nagyon széles a lábam és erős lúdtalpam van, meg a körmeim is rövidek, mindig viccelnek vele a barátnőim is szóval nem szívesen vagyok mezítláb ismeretlen pasik előtt. Néha szoktam flip-flopozni, és akkor is van, aki megbámul, ami nagyon szarul esik...A balerina és a szandál, ami ugye takarna, azokkal a szélesség a baj, egyszerűen nyom és szörnyen néznek ki. A papucs viszonylag kényelmes, de ugye ott tökre látszik..Vagy szerintetek túlreagálom és nem annyira figyelik ezt? Mit javasoltok, mik a tapasztalatok?

2020. jún. 24. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem azért hívjuk a női ruhát nőinek mert neme van hanem azért mert nőkre van szaba🤣
2020. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4%

Én pont úgy teszek mint a férfi ruhát viselő nők.

Engem sem érdekel túlzottan a dolog, ha “női” ruhába találom meg a komfortomat akkor azt választom.

Bajom lehet tőle?

2020. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%
Ki röhögnek esetleg?🤣🤣🤣
2020. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem minden női ruhán látszik, hogy női.

Ne csipkére meg strasszokra gondolj egyből.

Férfi ruhákon sem látszik mindegyiken , hogy az lenne, ezért veszi fel pár csaj bátran.

2020. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!