Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk annyira jól néz ki egy póló és "kell".Nem a barátotok ruháira gondolok konkrét,hanem mondjuk boltban olyat amit kint is felvesztek.


Én most rendeltem egy Rick and mortys pólót de csak férfi részlegen volt,és ezt nem tudom hogy mennyire érezzem furának.


Ha hordtok akkor milyen méretet rendeltek?

Mennyire zavaró a férfias szabás?


2021. febr. 16. 13:49
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát mindenkinek!Természetesen gondoltam hogy lesz olyan oldal akinek nem tartozik a nőies stílus közé,de a 14-es válaszát kissé sokallom.

Nincs bennem semilyen hajlam a saját nemem iránt viszont azok a dolgok amik engem érdekelnek pl.Rick and Morty valami oknál fogva csak a férfi részlegen gyakori a pólóknál/pulcsiknál.

Nyilván ha felnőtt férfi vagy akkor valószínűleg neked nem tetszenek azok a nők akik bővebb pólót/pulcsit hordanak,és inkább a "kifinomultabb" nőkre pályázol,ha viszont fiatal srác vagy akkor elszomorítalak azzal a válasszal hogy sok lány szereti lenyúlni a barátja ruháit,azaz ha elsz barátnőd lehet ő is kérni fogja majd a cuccaid. :D

2021. febr. 16. 20:39
 22/57 anonim ***** válasza:
17%

14-es vagyok.

Szerencsére feleségem van, és ezért is írtam azt amit.

De! Ha eszébe jutna férfinek öltözni, több mint valószínű, hogy lapátra tenném.


Aki meg most ki van akadva azon, hogy miért megy a búzázás attól kérdezném, hogy ehhez a linkhez mit szól?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Jaaa! Hogy itt férfiról van szó. Értem! Őket lehet sértegetni.

Jelen van a nagyfokú részrehajlás...

2021. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
93%

Miből gondolod, hogy pont mi sértegettük őket?

Attól mert láttál egy ilyen kérdést, és arra a válaszokat, rögtön nőgyűlölő lettél? Már neked is azonnal bele kell állnod a másik nembe?

Itt most leginkább olyan ruhákról volt szó, amikről nem mondanád meg, hogy azt férfiaknak gyártották. Ha meglátsz egy nőn egy sima fekete pólót, vagy egy zoknit, miből mondod meg, hogy az férfi ruhadarab?

Én erre a kérdésre NEMet válaszoltam korábban, de most jut eszembe, hogy van fekete FÉRFI zoknim, mert a női nekem túl rövid. Most akkor leszbikus, transznemű vagyok?

2021. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
13%

Mindegy az hogy ki sérteget a linkemnél, ezt nem lehet kideríteni egy anonim oldalon, viszont ha már a fiúknál ez nagy divatját éli akkor az általatok kivívott egyenjogúságnak köszönhetően úgy igazságos ha itt is divatba hozzuk.

Ha nem is vagy meleg akkor is beteges a másik nem ruháját viselni mert az nem igaz hogy a saját konfekciódnál nem találaz megfelelőt.

Ez fétisbeütés vagy rosszabb.

A nőket több okból is megvetem, volt párral dolgom így sikerült kiismernem a beteg gondolkodásukat.

De ehhez itt semmi köze.


Nem tudom de nálam ez külön érzék hogy kiszúrim mi férfi vagy férfias egy nőn.

2021. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
84%

Jaj hagyjuk már, hogy egy zenekaros felsőről megmondod, hogy kinek gyártották... Mi a véleményed az unisex ruhadarabokról? Aki olyat hord, az transznemű?

Ha ennyire írtózol a nőktől, legyél b#zi.

További tanácsokért kövess instagramon!

2021. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
15%

A zenekaros pólók között a karcsúsított a női.

Látod? Ezt is metszem.

Uniszex meg egy nagy baromság mivel a két nem anatómiai testfelépítése merőben eltér.

Egy cipő sem kényelmes egy férfinek ami a nők keskeny sarkának és lábfejének jó.

Az volt a hülye aki ezt kitalálta, nem mozog otthon a biológiában.

Miért kéne nekem is búzának lennem?

Mindkét nemet útálom, így nem keresek társaságot.

2021. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
88%

Látom meg se próbálod felfogni, hogy mit szeretnék mondani, úgyhogy elengedlek.

Legyen szép napod!

2021. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
4%

Butaságra nem vagyok vevő.


Szeva.

2021. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
Őszintén már össze vagyok zavarodva,és nem vágom ki melyik válaszoló,viszont megnéztem a linket nekem semmi bajom nincs azzal ha egy srác ilyet hord.
2021. febr. 17. 12:30
 30/57 anonim ***** válasza:
Neked nincs, de mint látod van pár suttyó akinek van.
2021. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!