Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk annyira jól néz ki egy póló és "kell".Nem a barátotok ruháira gondolok konkrét,hanem mondjuk boltban olyat amit kint is felvesztek.


Én most rendeltem egy Rick and mortys pólót de csak férfi részlegen volt,és ezt nem tudom hogy mennyire érezzem furának.


Ha hordtok akkor milyen méretet rendeltek?

Mennyire zavaró a férfias szabás?


2021. febr. 16. 13:49
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
91%

"A nőket több okból is megvetem, volt párral dolgom így sikerült kiismernem a beteg gondolkodásukat."


Innentől kezdve nekem nincs több kérdésem a kedves válaszolóhoz.

2021. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

Amúgy ha már ennyien itt összegyültünk,valakinek nincs egy Lázár Ervin:Tűz novellaelemzése?

Ez csak egy plusz kérdés :D

2021. febr. 17. 13:11
 33/57 anonim ***** válasza:
82%

Nahh joooo😂😂😂😂

Amúgy sorry, de nincs 😂😔

2021. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:
Nem baj azért megérte megpróbálni,hátha alapon :D
2021. febr. 17. 16:41
 35/57 anonim ***** válasza:
Igen. Melegítőt és falnelinget. Mást nem :)
2021. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
90%

Kövezzen meg aki akar, de nekem pasiként kifejezetten imponáló, ha egy lánynak kicsit lazább, vagányabb, fiúsabb az öltözködési stílusa :D Oversized pólók, bő, kapucnis pulcsik, kockás flanelingek nekem jöhetnek. Nyilván nem azt mondom, hogy egyfolytában így kell öltözködni, azért nem árt néhány kifejezetten nőies ruha is a szekrénybe (például nyári egyberuhák), de az átlag hétköznapokon nekem tetszik, ha valakinek ilyen a stílusa.

Sokkal vagányabb és közvetlenebb kisugárzást tud ez kölcsönözni egy lánynak, mintha mindig úgy kirittyentené magát, mintha épp bálba menne.

2021. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 Metionin ***** válasza:
82%
Amíg a csípőnadrág volt a divat, többször vettem tini osztályon fiú csőnadrágot mert annak volt rendes dereka meg tini koromban amikor cak kínai volt a városban ahol laktam a kisfiú pólókat vettem mert azok nem voltak tele csillámos mintákkal. Az egyenes szabású cuccok meg sok sportcipő, bakancs, kapucnis pulcsi szerintem tök uniszexek amúgy. Elég sok férfi pólónak tetszik a mintája pl. a Cropp-ban de a méreteim miatt nem tudnám hordani, na meg nekem a karcsúsított felsők állnak csak jól, a bővebbekben soványabbnak nézek ki.
2021. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
14%

36.

Egy kis hibridséget érzek nálad, talán a fiúk is érdekelnek ha egy nőn nem női ruha izgat..

37.

Téged meg kezelni kéne , de sürgősen.

2021. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
88%

38as

Én értem, hogy te ennyire elítéled, de kérlek ne hangoztatsd, mert ezzel csak magadat minősíted. Attól, mert te egy maradi paraszt vagy, ne próbáld már másre erőltetni a nézeteid.

2021. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
4%

39!

Csak próbálkak megvédeni attól hogy bohócot csinálj magadból és nevetség tárgya legyél.

Ha én paraszt vagyok akkor egy férfi ruhát viselő nő vajon mi?

Egyébként ennél a kérdésnél is sok a maradi paraszt aki magát minősíti:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Vagy tévedek? Mert itt pasit kell alázni?

2021. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!