Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk annyira jól néz ki egy póló és "kell".Nem a barátotok ruháira gondolok konkrét,hanem mondjuk boltban olyat amit kint is felvesztek.


Én most rendeltem egy Rick and mortys pólót de csak férfi részlegen volt,és ezt nem tudom hogy mennyire érezzem furának.


Ha hordtok akkor milyen méretet rendeltek?

Mennyire zavaró a férfias szabás?


2021. febr. 16. 13:49
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
0%

Igen!

Melegfelvonuláson.

2021. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim válasza:
30%

Én biztos hogy nem vennék fel férfi pólót, pulcsit, nadrágot stb. Szeretek nőiesen öltözködni, nem cserélnék le egy testhezallo, nőies felsőt, egy bő férfi pólóra.

16/L

2021. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Simán lehet ez is férfi póló, mégis jól áll neki, tudni kell hordani ennyi.

2021. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
8%

Erősen melegszik a platform, azt kell hogy írjam, bár én fiú vagyok, de örülök, hogy nem ezek közül kell párt keresnem. Sok a beteg transzexuális.

De azért örülök azoknak akik nemleges választ adtak, talán maradtak nők még.

F.

2021. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
95%

[link]


[link]


[link]


Most ezekkel mi a baj, nem értem. Ezek is simán lehetnek férfi pólók.

2021. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
96%

nem szoktam kifejezetten ferfi ruhakat vasarolni, egyszer-egyszer felvettem a pasim polojat vagy pulcsijat. de ahogy mar elottem is irtak: egy sima, bovebb egyszinu polorol pl. honnan mondod meg, hogy ferfi vagy noi?! en ezeket altalaban beturve hordom szukebb farmerral vagy akar shorttal.


[link]


egy amugy csinos, kisminkelt, igenyes non miert lenne ‘homaros’?:D hogy jon ossze az a logika, hogy ha nem mindig van kedvem testre feszulos ruhakhoz, akkor tuti travi vagyok vagy leszbi. annyira butak az emberek.. egyik nap felveszem a bo polot, masnap meg a szuket, amihez epp kedvem van. akkor hetfon homar vagyok, kedden meg mar nem? lol

2021. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

Én simán veszek dolgokat amik hivatalosan férfiruhák.

Semmi értelmét nem látom ennek, hogy férfi meg női ruha. A ruha, olyan, aki hordja.

Ha megtetszik egy cucc és a férfi fogason tetszik meg, akkor megveszem és hordom. Nem érdekel az ilyesmi. Ha lenne méret, cipőt is simán vennék onnan.

Elég sok cuccom van amik hovatalosan "férfi " cuccok, ingek, pulcsik, pólók, szabadidő nadrágok, farmerek, övek (kisfiú öv, mert a felnőtt női övek is nagyok rám, a kislány övek meg borzasztó gagyin néznek ki), zoknik, sapka, szóval kb bármi.

2021. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Képzeljétek már el, milyen rossz lehet, hogy valakinek az határozza meg a nemi identitását, hogy milyen ruhát hord! Ha valaki meztelenül lenne kib-szva egy lakatlan szigetre, akkor vajon nem tudná eldönteni, fiú-e vagy lány? Mert nincs rajta ruha? CAN'T RELATE.

Milyen erős is lehet a férfiasság, ha a ruha címkéjén lévő FÉRFI felirat tartja egyben :D

2021. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
96%
Én csak azt nem értem, hogy hogy tudtok egy ilyen kérdésen is összeveszni. A kérdés az volt, TE HORDASZ FÉRFI RUHÁT? Erre két válasz lehetséges: Igen, vagy Nem. Miért kell azokat, akik Igen, leb#zizni? Vannak olyan ruhák, amikről meg nem mondanád, hogy egyébként férfiaknak készült. Egyébként én nem hordok, de szerintem nincs vele semmi baj.
2021. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
93%
Van egy-két ilyen ruhám, igen.
2021. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!