Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk annyira jól néz ki egy póló és "kell".Nem a barátotok ruháira gondolok konkrét,hanem mondjuk boltban olyat amit kint is felvesztek.


Én most rendeltem egy Rick and mortys pólót de csak férfi részlegen volt,és ezt nem tudom hogy mennyire érezzem furának.


Ha hordtok akkor milyen méretet rendeltek?

Mennyire zavaró a férfias szabás?


2021. febr. 16. 13:49
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
64%
Meg azt se fogja fel, hogy egy nőnek is lehet nagy lába, amilyen méretben már nem gyártanak cipőt, csak a férfi osztályon. Akkor mászkáljon mezitláb?
2021. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
3%

50!


Akkor ezeknél a kérdéseknél a búzázók szintén az én cipőmben járnak?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Itt is sok a melegező.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


És itt is.


De! Téged nem látlak sehol igazságot tenni.

Ja, mert a férfiakat lehet sértegetni.


51.

Nagyméretű ruhaboltokban van, és nem egyből a másik nem ruhái között kéne túrkálni.

2021. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
0%
Nem hordok, nem is hordanek, szerintem cink 😅 utalom ha egy no ferfias/ferfi noies
2021. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
83%
52, igen, ezeknél a kérdéseknél is pont olyan tájékozatlanok a válaszolók, mint az itteni búzázók. De szerencsére a tájékozatlanságon nagyon könnyű segíteni, egyszerűen csak tájékozódni kell. Egy csomó nagyon jó LMBT+ forrás van, amik érthetően összefoglalják, hogy melyik szónak mi a jelentése, és mi a különbség a szexuális irányultság, a nemi identitás és a nemi önkifejezés között. Ja, hogy annyira már nem érdekel a téma, hogy olvasgass róla? Akkor talán ezzel kapcsolatos szavakkal se kéne tudatlanul dobálózni ;) Én se dobálózok olyan szakkifejezésekkel, amiknek a jelentése nem izgat annyira, hogy utánanézzek. Nem szeretnék ugyanúgy hülyét csinálni magamból, ahogy itt a tájékozatlan búzázók :)
2021. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
6%

Drága 54-es!

Ha majd férfiakat kell hasonló mód megvédeni, akkor igyekszem mihamarább jelezni neked!

2021. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Drága 54-es!


Ahogy ígértem, itt a lehetőség az igazságszolgáltatásra ugyanis most fiút sérteget a 11-es ennél a kérdésnél.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2021. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
8%

56!

Ilyenkor hallgat mint szhar a fűben a mi békebírónk, hisz a fiúkat nem védelmezi.

De hát sejtettük a gyáva reakcióját.

2021. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!