Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk annyira jól néz ki egy póló és "kell".Nem a barátotok ruháira gondolok konkrét,hanem mondjuk boltban olyat amit kint is felvesztek.


Én most rendeltem egy Rick and mortys pólót de csak férfi részlegen volt,és ezt nem tudom hogy mennyire érezzem furának.


Ha hordtok akkor milyen méretet rendeltek?

Mennyire zavaró a férfias szabás?


2021. febr. 16. 13:49
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
És ha ők a kútba ugranak, te utánuk ugrasz? Szánalmas erre hivetkozni, hogy 'ha nekik szabad, akkor nekem is'. Én nem hordok férfi ruhákat, de ha nagyon tetszene mondjuk egy melegítőfelső, akkor megvenném.
2021. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Értelmes válasszal nem tudsz szolgálni csak abszurd hasonlatokkal.

Jellemző!

Fogós a kérdésem.

2021. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Légyszi ne robbantsunk világháborút a kérdésem alatt. :D köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2021. febr. 19. 15:43
 44/57 anonim ***** válasza:
93%
Kizárólag férfi osztályon vásárolok nadrágot, mert amik a női részlegen vannak, azoknak alig van vagy egyáltalán nincs zsebük. Utálok táskát hordani, kényelmetlen és veszélyes is, mert bármikor kikaphatják a kezemből. A zsebeket sokkal nehezebb kirámolni. Nem is értem, hogy bírnak a lányok olyan nadrágot hordani, aminek még egy telefon se fér be a zsebébe.
2021. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
6%

Nem semmi.

Ilyen kérdéseknél mindég kiakadok a válaszokon.

2021. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
69%

45!

Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, kérlek, hogy ne írj semmit. Mindenki tudja, hogy csak provokálni akarsz, legyen kivel veszekedni, de ezzel csak magadat minősíted.

Én nem szoktam hordani, csak zoknim van férfiben, ugyanis nőiben nem találok megfelelőt.

2021. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
3%

Tudtam válaszolni a kérdésre!

Meg is ismétlem. A búzák vesznek fel férfi ruhát.

Az okok hogy miért az meg csak kifogás.

Szerinted az az érdemi komment, hogy hát persze! Nyugodtan öltözz a férfi osztályról, hisz nő vagy..


Gratulálok! Jó hogy nem most kell a sok beteg közül párt választanom.

2021. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
94%
47, fogalmad sincs, mit jelent a "búza" szó, csak azért dobálózol vele, mert valakitől hallottad, hogy ez egy csúnya szó, és gondoltad, oké, akkor jó lesz sértegetni olyan embereket, akiknek az életvitele valami okból nem tetszik neked. Kb. egy 6-7 éves gyerek értelmi szintjén állsz, ők szoktak ilyeneket csinálni.
2021. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
3%

Akkor segítek mert szerintem a gabonanövényre gondolsz.

Szóval homoszexuális az aki a másik nem ruháit hordja kreált átlátszó magyarázatokkal fűszerezve.

2021. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
91%
49, a szóhasználatodból látszik, hogy azt se tudod, mi az a homoszexualitás. Segítek: köze sincs ahhoz, hogy az ember milyen ruhákat hord.
2021. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!