Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek tetszik, ha egy...

Fiúk nektek tetszik, ha egy lány így öltözködik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2021. ápr. 8. 14:43
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2021. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2021. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2021. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán, de nem kizáró ok. Szóval ha amúgy jófej meg bejön akkor lehet esélye.
2021. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
98%
Amiket linkeltél az a tomboy stílushoz áll közel. Ha neked az kényelmes nyugodtan öltözz úgy, ne akarj a fiúknak megfelelni. Mert ha meg r.bancosan öltözködöl az lesz a bajuk. Ha valakinek tetszel, akkor bő gatyában is tetszel, ha meg valaki kizárólag ruha alapján ítél az felületes. Egyébként meg nem kell a hét minden napján így öltözni, csak amikor valami extra kényelmest akarsz viselni, és nem is kell állandóan puccba vágni magad, csak mert a felszínes kis fiúkáknak az tetszik.
2021. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
79%
Nem tetszik
2021. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
32%
Az első még elmegy, de a másik kettő az már túl négeres az én ízlésemnek.
2021. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)

Érdekelt, hogy hány embernek/fiúnak "jön be" az ilyen stílus. Nem gondoltam, hogy ilyen sokaknak nem tetszik. Persze emiatt én nem változtatok a ruhatáramon, mert így érzem jól és kényelmesen magam. S, ezzel mindenki így legyen ám, bármilyen ruhák lapulnak is a szekrényben! Köszönöm mégegyszer az őszintéket. <3

2021. ápr. 8. 15:51
 9/57 anonim ***** válasza:
43%
Nem, úgy néznek ki ezek a ruhák, mintha a viselője a gettóból pattant volna meg, na meg azok a nadrágok, sátorozni lehetne bennük, akkorák xD
2021. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
47%
Bár lány vagyok, de nem értem, miért lett ekkora divat manapság, hogy mindenki 2-3 számmal nagyobb lógó ruhákban jár. Egyáltalán nem elegánsak és nőiesek, és szerintem (meg a válaszok szerint) a legtöbb férfinak sem jonnek be. Én is szeretem a kényelmes ruhákat, de attól még nem 2 számmal nagyobb zsákokat agatok magamra... 23L
2021. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!