Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek tetszik, ha egy...

Fiúk nektek tetszik, ha egy lány így öltözködik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2021. ápr. 8. 14:43
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
74%
Nem olyan rossz, bár szeretném ha nyitott lenne más fajta ruhákra is. Nőiesekre, nem krvásokra. :)
2021. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Természetesen nyitok nőiesebb ruhák felé is. Van olyan mikor felkapok magamra egy egyberuhát. Vagy ha olyan alkalom van akkoris inkább nőiesebben öltözöm. Sajnálom hogy az embereknek az jön le, hogy biztos gettós vagy hasonló, de sajnos az emberek felszínesek. Mert egyébként igen így öltözködöm, de valójában visszahúzódóbb lány vagyok.
2021. ápr. 8. 16:37
 13/57 anonim ***** válasza:
65%
Ahh nekem akkor bejön :) mármint rendben van a dolog 😌
2021. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem felszínesség ezt a stílust nem csinosnak gondolni.
2021. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
Szerintem sem olyan rossz, ha pont méretben veszed fel úgy is okés.
2021. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

#14

Persze, én sem így gondoltam.

Én arra akartam célozni, hogy sokan akik meglátnak egy lányt aki ilyen ruhát hord, akkor ő biztosan szív, iszik, káromkodik meg stb. Pedig igazából messze van ezektől a dolgoktól, sőt eléggé az ellentéte.

2021. ápr. 8. 19:35
 17/57 anonim ***** válasza:
12%

nem, mindhárom fiúsan öltözik. Én a nőies nőket szeretem.

Neked tetszene egy pasi ha csajosan öltözne?

2021. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
86%

Tudom, kisebbségben vagyok a véleményemmel, de nekem nagyon tetszik! :D Imádom, ha egy lány nyíltan ilyen lazább, vagányabb, már-már fiúsabb stílusú. A nagyon rózsaszín kisugárzású, mindig feszülős ruhákban járó kisasszonyok sokkal ritkábban keltik fel az érdeklődésem.

Ezzel nem azt mondom, hogy a nőiesebb öltözködés sosem tud nekem imponálni, például egy csinos, nyári egyberuhával engem is le lehet venni a lábamról.

Mégis ez az oversized stílus kölcsönöz a lányoknak egy kis lazaságot, természetességet, amit én személy szerint nagyon tudok értékelni.

2021. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
97%

Tetszik bizony!!!.

Legalább nem az a sablonos, tornacipő, bokazokni, bokka villantós nadrág.

Egyszerűen laza...

Nekem nagyon tetszik, nagyon be jön... Vagány😉😘😁

2021. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagyon tetszik! :) Sokkal jobb mint a cica nacis, filás cipős lányok. Ez valamivel egyedibb stílus, mert itthon nem sokakon látni, max tiktokon, de a való életben kevés lány öltözik így.:)
2021. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!