Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek tetszik, ha egy...

Fiúk nektek tetszik, ha egy lány így öltözködik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2021. ápr. 8. 14:43
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
97%

#10

"Egyáltalán nem elegánsak és nőiesek, és szerintem (meg a válaszok szerint) a legtöbb férfinak sem jonnek be"

Én pl. pontosan emiatt szeretem az oversized ruhákat, egyáltalán nem szeretnék "nőies" lenni, és pláne nem szeretnék bejönni a legtöbb férfinak.

Csak itthon hordok "tapadósabb", csinosabb, kihívóbb ruhákat, mikor csak a párom lát. Ha másokkal vagyok, akkor nekem csak pozitívum, ha más pasik nem érdeklődnek.

Ízlések és pofonok. :)

2021. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
90%
Becsülendő 👌
2021. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
11%

Ezek pacuha ruhàk, mint a zsák, úgy néznek ki. Ócska ringy-rongyok.

Hova jutott a divat, véleményem szerint nem kell tapadós ruhát felvenni, hogy nőies legyél.

Itt egy példa, bájos, nőies lány:


[link]

2021. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
76%

#23

Azt kéne megérteni, hogy NEM akar mindenki "bájos, nőies" lenni.

2021. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
17%

😱😱😱😱

és miért akar úgy kinézni mint egy szakadt pasi? depis vajon 🤔

2021. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Semmi köze a depresszióhoz. Én azért szeretem ezeket a ringy-rongyokat, (ahogy a 23-as fogalmazott) mert ÉN így érzem jól magam. Megértem ha valakinek nem tetszik a stílus, nem is haragszom érte mivel én tettem fel a kérdést is. Csak ha valamilyen stílus nem jön be valakinek, attól függetlenül nem kell folyton azzal jönni, hogy miért nem öltözik inkább bájosan, nőiesen. Vannak lányok akik direkt nem öltöznek úgy és kész.
2021. ápr. 9. 12:22
 27/57 anonim ***** válasza:
33%
#23 Ez úgy néz ki mint egy leszbikus angol tanár.
2021. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
96%
Egyesek amúgy k.rvára nem tudnak kultúráltan fogalmazni, meg nem gondolnak bele, hogy az általuk kedvelt ruha is lehet más szerint ultra gáz. Élő példa erre a 23-as válaszoló.
2021. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
11%

a 23 asnak sztem jó izlése van, egy nőies nő kb így néz ki mint a mellékelt fotón.

amit a kérdező mellékelt sajnos nagyon férfias és rendezetlen megjelenés.

Mint akit az anyukája nem tanított meg az öltözködésre, régen az árvák néztek ki így....

2021. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
70%

#29

Akkor még egyszer: NEM akar mindenki nőiesen öltözködni. :)

2021. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!