Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek tetszik, ha egy...

Fiúk nektek tetszik, ha egy lány így öltözködik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2021. ápr. 8. 14:43
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
91%
Nekem speciel tetszik.
2021. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
69%
nekem is tetszik, én mindig fiús csaj voltam és az is maradok 😂
2021. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
4%

37!

Hol élek, hát itt! Pontosan itt a hmgyékán mondják meg egyesek hogy melyik nemnek mit KELL felvenni.

És ez neked is szól kedves kérdező!

Olvassátok el!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2021. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
95%
#43 Mindenki azt vesz fel amit akar, nincs olyan, hogy nőies meg férfias ruha, az csak egy darab anyag, kivéve, ha szerinted van személyiségük 😬
2021. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
21%

44.

Jó a meglátásod, csak mint a példáim mutatják, kevés olyan ember van mint te.

2021. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
94%
az ember a fontos, a személyiség, a ruha csak egy anyag, funkciója annyi, hogy eltakar, melegít, aki többet tulajdonít neki, az elég sekélyes ember
2021. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
(# 45 Magyarországon)
2021. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
15%

45-ös vagyok, mint látjátok itt is működnek, amit a lepontozásom is alátámaszt...

És igen, volt kommunista országokban mint nálunk is, ez az óvodás szemlélet dívik még 20,30 éves korban is, hogy csak akkor vagyunk férfiak ha a “divatdiktátoroknak” megfelelünk ezek pedig azok akik szerint egy férfi nyáron szigorúan térdig érő nadrágot visel.

Télen inkább megfagy mintsem harisnyát venne a nadrág alá, ha esetleg vesz akkor annak anyagára kényesen ügyelni kell. És még sorolhatnám.

2021. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyire szereted/szeretitek, ha egy nő nőies. De annak is örülnék, ha elfogadnátok, hogy nem mindenki akar feszülős darabokba járni. Oké, hogy jobban megnéznétek az adott csajt az utcán, ha minitopba meg rövidnaciba menne el előttetek. De én pont ezért vagyok az ellentétje mert nem igénylem hogy az idegenek felfigyeljenek rám, s fütyüljenek utánam.
2021. ápr. 14. 10:54
 50/57 anonim ***** válasza:
5%

Tudod sok ruhát nem fogadnak el a férfiakon sem, mert közülük sem mindenki szeret vádligatyába lenni nyáron 35 fokban, és a bő mások szerint férfias nadrágokban sem szeret minden férfi lenni bármennyire is szokatlan és elfogathatatlan pár önjelölt ruharendőr számára.

De! Ebben az országban ez így van, nem magának dönti el az ember hogy mit hordjon mi tetszen neki, hanem az idegenek többsége.

2021. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!