Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik, nektek a háromszög...

Pasik, nektek a háromszög fazonú vagy a pánt nélküli (bandeau) fazonú bikinifelső tetszik jobban egy nőn? Biknialsóból a hagyományos vagy brazil fazonú jobb?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 14:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Szerintem a a féltanga még oke, a string az tényleg gáz lenne. 31f
2021. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
77%

A kérdező kissé el van szállva magától. Érdekes módon, amikor rákérdeztek, hirtelen több nyelven beszélt és több diplomája is van, ehhez képest azt látni, hogy az általa megadott, már-már a tökéletes nőt szimbolizáló leírás mellett 29 évesen nem sikerült még magának olyan partnert találni, aki az igényeinek megfelel, így a strandon (?) keresgél és azt gondolja, hogy a bikini a siker kulcsa. Egy értelmes pasi nem a strandon ismerkedik - bár ahogy a kérdező beszél a saját testéről, az nőként gusztustalan - hanem a megfelelő helyen.


Kérdező, a titok nyitja a kevesebb test-központúság, sajnos ez jön le a leírásodból, a személyi edzős duma pedig enyhén sznob.

2021. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vagy az édesen cukis vagy a sportos bikini jön be. Ami közte van az nem figyelemfelkeltő, tehát tök mindegy milyen fazon és milyen pánt tartja a ciciket.
2021. jún. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Mindenütt tökéletes formában szeretek mutatkozni, sosem tudhatom hol találkozom a jövendőbelimmel. Tehát nem kizárólag a strandon ismerkedem, pusztán nem zárkózom el ettől a helytől sem, ugyanannyi esélyt adok arra, hogy az utcán, a boltban, a metróaluljáróban stb. találkozzak valakivel, aki gyökeresen megváltoztat mindent. Nem tudod hány partnerem volt,hány éves kapcsolatok vannak a hátam mögött, de ítélkezel és borzasztó lenéző vagy. A testem karbantartása nem kevésbé fontos, mint az elmémé. Személyi edzőre a gyakrorlatok helyes kivitelezése, sérülések elkerülése, kellő változatosság miatt van szükségem.
2021. jún. 24. 08:01
 45/49 anonim ***** válasza:
70%
Azért remélem, nem úgy beszélsz, ahogy írsz.
2021. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
77%
Az utolsó rátapintott a lényegre. Mintha egy lexikont olvasnék...
2021. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
47%
Bár én tini vagyok, de szerintem egy lány/nő azt vegye fel ami jó áll neki! Az pedig nekem is tetszeni fog!:)
2021. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez az írásmód, szóval nincs gond azzal, ha valaki így is beszél. Nyilván pártalálás szempontjából ennek is van szerepe... mindenkinek olyat kell találnia, akivel összeillik.
2021. jún. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Nekem a pánt nélküli tetszik, hagyományos alsóval.

36F

2022. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!