Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik, nektek a háromszög...

Pasik, nektek a háromszög fazonú vagy a pánt nélküli (bandeau) fazonú bikinifelső tetszik jobban egy nőn? Biknialsóból a hagyományos vagy brazil fazonú jobb?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 14:35
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
70%

De általános negyedik osztályban éppen hiányoztál, amikor a mellérendelt összetett mondatok írásmódját tanultátok, miszerint a kötőszó előtt (vagy) vessző szükségeltetik. Ilyenkor a 3 nyelvre általában felhúzom a szemöldökömet.



37F incel

2021. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
79%
Énis 10 nyelvet beszélek csak abból 8at nem jól.
2021. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Szerintem te hiányoztál, ugyanis vannak olyan esetek, mikor kell vessző a vagy elé, és vannak olyanok, amikor nem. Ha azonos mondatrészeket köt össze, akkor nem kell. A nőhiányból adódó feszültséged ne rajtam vezesd le.
2021. jún. 17. 16:19
 24/49 anonim ***** válasza:
97%

Ez a sokadik kérdésed. Vagy csak az oldalt reklámozod, vagy ennyire ráfeszültél, hogy 30 előtt felszedj valakit.

Ebben az esetben háromszög felső, tanga, és lehetőleg magassarkú papucs, félig lecsúsztatott napszemcsivel.

Hátha belefutsz egy elvált negyvenes apukába, aki meghív egy 1200 ft-os lángosra.

Jó vadászatot, puna! Izé. Puma!

2021. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Legelső ilyen kérdésem, szerintem keversz valakivel. Nem vagyok aranyásó, nem gazdag pasit akarok fogni, elvált pasi kizáró ok. Az olajban tocsogó lángost nem szeretem, csak a felhőlángost, amit magamnak csinálok meg, mivel sehol nem lehet kapni.
2021. jún. 17. 16:48
 26/49 anonim ***** válasza:
95%
Aha oké jó keresést
2021. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
77%
Férfiként szerintem mindegy, mindegyik egyformán szép. Magadnak öltözz fel, ha azt szeretnéd ami a férfiak számára legszebb, akkor sosem vennél fel semmit. :)
2021. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


29 évesen nem a tinifiúknak akarok tetszeni, elhiheted, hogy az érettebb 30-40 éves férfiak a célcsoportom


Az lehet, babám, de nem te döntöd el, hogy ki fog a strandon megbámulni, ha közszemlére teszed a tested. A legtöbb 30-40-es a családjával megy strandra. Azt nézi, mikor megy a gyereke a medence felé, pont nem téged fog lesni. Akik ráérnek vizuális ingert gyűjteni az esti farokveréshez, azok a pattanásos kamaszfiúk, meg a vén kéjencek, aki még kislánynak szólít 29 évesen.


A múltkori strandos első randi nem jött össze? Hiába a szexi bikini?

2021. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim válasza:
100%
A brazil alsót inkább visszataszítónak tartom, és az ismerősi körömben is hasonlóan vélekednek erről. A pánt nélküli kicsit gyerekesnek tűnik. A választás függ a célcsoporttól is, de úgy gondolom, hogy a háromszög fazonú felső és hagyományos alsó kevésbé osztja meg az emberek véleményét, így nagyobb csoportot fedsz le vele (akinek tetszik a brazil, valószínűleg nem lesz baja a hagyományossal sem, fordítva viszont engem és a hozzám hasonlóan gondolkodókat már szűröd is). Bár számít a külső, az, hogy hogyan érzed magadat szintén meglátszik rajtad kívülről, tehát inkább vedd fel azt, ami neked leginkább tetszik és jól érzed magad benne.
2021. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja tényleg hasítani akarsz, akkor elve nem is fáradsz azzal, hogy bikit vegyél fel. Ha annyira azért nem, akkor az alakodnak megfelelőt választ (én ezt tenném a helyedben). Pl. a brazil nagyon jól áll nagy kerek seggen és vastag combokkal, de egy model alkatú lányon nem az igazi. stb.
2021. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!