Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az öltözködési stílusod?

Milyen az öltözködési stílusod?

Figyelt kérdés

Milyen ruhadarabok részesítel előnyben, milyen színeket, szabásokat, mennyire követed a divatot? Mennyire vagy egyedi, mennyire érzed, hogy már kialakult saját stílusod van? Hol szoktál vásárolni? Mennyiért kb. egy hónapban ... stb.

Elsősorban "idősebb" korosztály (lányok főként) válaszait várom (16-20+), de fiatalabbak is írhatnak! Bocsi a sok kérdésért, csak úgy gondoltam így jobban megértitek mire gondolok.


2010. aug. 27. 20:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem vagyok divatkövető, nem erőltetek magamra mindent csak azért, mert most az a divat. A stílusom folyton változik. Van, amikor sportosabb (farmer+ing+ sportos cipő), van, amikor elegánsabb (szoknya, blúz, kosztüm, magassarkú).

Próbálom az egyéniségemhez szabni a ruhatáram,s olyan darabokkal bővíteni, amit hosszú távon ki tudok használni. Próbálok nem túl harsány, de nem is túl zord színeket választani, hogy jól lehessen kombinálni őket. Most a kedvencem a mustár barna, szürke, lila, narancssárga, tojáshéj sárga, banán zöld, olaj zöld, illetve a fekete.

Nem szeretem, hogy minden felsőre van valami írva vagy rajzolva, így keresem az egyszerű, egyszínű darabokat. Nadrágban a kissé bővülő szárút kedvelem (bár most ez nem divat), szoknyában az A vonalú, térdig, vagy kicsivel afölött érőt.

A farmer mellett éppúgy megtalálható nálam a szövetnadrág, mint a szoknya ( ez utóbbit a nyáron megint jobban megszerettem), inkább elegáns szeretek lenni, mint divatos.

Csak azt veszem meg, ami valóban jól áll, amit alakítani kell, amiben egy kicsit is feszengek, azt nem. Ezért nem vagyok egy egyszerű eset a vásárlásnál. Amire első látásra azt mondom, hogy nem, azt nem is veszem meg, vagy ha nagyon rám tukmálják, akkor alig fogom hordani. (Volt már rá példa, hogy kényszervásárlás volt)

Sokszor vásárolok angol márkás - vállfásban, mert elfogadható áron lehet kifogni sokszor vadi új dolgokat, címkével együtt. Próbálok tudatosan vásárolni, csak azt veszem meg, amire valóban szükségem lehet. Csak azért, hogy vegyek valamit, nem. De szívesen vásárolok C und A, F an F, Cherrokee, Jeans Club termékeket is, van egy - két kis butik, ahová be szoktam nézni.

Nem vásárolok minden hónapban ruhát, ha valamire szükségem van, vagy nézelődés közben meglátok valamit, ami jó áron van, jó a minősége, szükségem van rá, mert már rég kerestem, akkor mérlegelek, s aztán jön velem. Inkább időszakonként szoktam vásárolni. (nyár előtt, ősz-tél előtt, ha valami hiányzik).


27 L

2010. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

hátén deszkás rocker keverék vagyok

jelenlegi öltözékem, fekete deszkás cipő neonzöld fűzővel, fekete csőfarmer és mustársárga pulcsi kapucnis, egy motoroslánc a gatyámra(mmitn úgy motoros hogy motorlánc) alá pedig 1 a sok zenekaros pólóm közül^^

13/f

2010. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

sportosan öltözködöm, nem szeretem a túlságosan nőies cuccokat, persze azért van kivétel. a szoknyát egyenesen utálom, csak akkor veszem fel, ha kötelező. sok fekete pólóm van, de nagyon szeretem a színeket is. meg a vicces feliratokat, mintákat. csőgatyát hordok edzőcipővel. télen csizmát :D általában össze van fogva a hajam, mert úgy kényelmesebb, de néha szétengedem. akkor vásárolok, amikor megtetszik valami, nem szoktam ilyen nagybevásárlásokat tartani, mert amikor kell valami, akkor sosincs a boltokban :D

17L

2010. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
"amikor kell valami, akkor sosincs a boltokban :D" - ezzel egyetértek :):P Köszi, mindenkinek megy a zöld kéz ;)
2010. szept. 2. 22:34
 25/25 anonim ***** válasza:

Alter Punk.


Póló : általában valami egyszerű minta, vagy minta nélkül.

Esetenként azonban ez a domináns darab:

pl. a retro Rolling Stones-os


Ing: Egyszínű, fekete és fehér ingeket kedvelem.

Kiegészítő darabok.


Pulóver: Kapucnis, laza, visszafogott.

Fekete-fehér-szürke színek. Kiegészítő.


Kabát: -Bőrdzseki. Fekete-vörös-fehér. Naggggyon cool.

-Fekete szövet. Elegánsan vad.

-Drappszínű, rövidített. Őszre-tavaszra.


Öv: Díszes. Egyik fő kiegészítő.

Színes, kék-drapp, fekete-fehér, vörös-fekete.


Nadrág:

(koptatott, szakadt)Farmer, kicsit szűkebb a normálisnál.

Szép lábaim vannak, úgy hogy nem is baj.


Zokni: Egyszerű, fekete-fehér.


Cipő: Kínai alap, saját díszítés. Egyedi, és nagyon jól néz ki.


Kiegészítők:

- Fogpiszkáló a szájban: egy szó: BADASS.

- Napszemüveg: Retro, barnás-sárgás, nagydarab üveg.

- Fejhallgató a nyakban. TnD CSROCK edition, nagyon mutatós, és egyedi. Eddig még senki máson nem láttam.

- Karkötő: Fa, jamaica színű.

- Nyaklánc: Fa, jamaica színű.

- Sál: Háromszög alakú, rojtos végű. Amikor nem a fejhallgató játszik.


Haj:


Fekete, félhosszú, tépett-tüsis fazon. Rohadt nehéz megcsinálni, de megéri, igazán jól mutat.


Esetenként fekete szemceruzával a szem kihúzása, a stílustól függően ( amikor inkább alteresen öltözök )


Remélem mindent leírtam


14F

2010. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!