Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, lányok, miért nem...

Hölgyek, lányok, miért nem tudtok legalább akkor szoknyában lenni, ha kiöltöztök?

Figyelt kérdés

Szerintem akkor igazán elegáms egy nő, ha szoknyát visel.

Most mondhatjátok, de hát másban is csinos vagyok.

Én is tudok másban is elegáns lenni, mint ingben, nyakkendőben, de kiöltözéshez mégis azt kell viselnem.

Kényelmetlen? Nekem is az az ing/nyakkendő, utálom, mégsincs más választásom. Illetve kétlem, hogy a szoknya kényelmetlenebb, mint egy nadrág.

Tehát véleményem szerint, ha egy nő kiöltözik, evidensnek kéne lennie, hogy legalább akkor szoknyában van.

Félreértés ne essék. Igen, tus nadrágban is csinos és nőies lenni valaki, de a kiöltözés egy fokkal több és szigorúbb dolog kéne, hogy legyen.

Természetesen tisztelet a kivételnek. Azon hölgyeknek, akik szoknyát hordanak, ha kiöltöztek.



2021. nov. 24. 06:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
14%

Mert mára már szinte eltűntek a nők.

A hatvanas években még tudtak öltözködni, de ma már mintha csak férfiak lennének az utcán.

2021. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Senkit nem érdekel, mit gondolsz. Elég arrogáns dolog elvárni vadidegenektől, hogy a te elvárásaidnak megfelelően viselje magát, nem?
2021. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
89%

Mi az hogy "kéne"? Inkább neked nem kéne megszabnod másoknak, hogy mit viseljenek.

Ha ennyire szereted a szoknyát, akkor te is hordhatsz ám, férfiaknak is nyugodtan lehet, manapság főleg okés lenne, nem kell beszarni tőle, ha már másokra akarod ráhúzni.

Egyébként a gusztustalan férfi tekintetek miatt nem hordok szoknyát, ergo a hozzád hasonló nyálcsorgató bunkóktól, akik azt hiszik szabad bámulni, mert egy bizonyos módon öltözködöm. Ki nem szarja le, hogy neked mi tetszik.

2021. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:

Én azért, kedves utolsó, visszaolvasnám a hozzászólásodat, és újra átgondoonám, ki is a bunkó.

Remélem a leendő párodnak is azt mondod majd, hogy "ki nem szarja le" a véleményét.

2021. nov. 24. 20:53
 25/65 anonim ***** válasza:
92%
Arra még nem válaszoltál, kérdező, hogy mit vehetnél fel ing helyett, ha elegánsan akarsz öltözni.
2021. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
98%
Én mindig szoknyában vagyok, mert szeretem hordani. Ha a nadrág tetszene neked, akkor is szoknyát hordanék. Szóval senkit sem érdekel ilyen szinten mások véleménye. Van, aki szereti, van aki nem, de nem ezen múlik szerintem a jólöltözöttség
2021. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
91%

Baromi bicskanyitogató a stílusod, aztán csodálkozol, hogy a válaszok is ilyenek.

"ez nyilván az én véleményem, és nem is kell nektek emiatt így lenni. Ilyet nem is mondtam. Csak megkérdeztem, miért nem teszitek."

"Tehát véleményem szerint, ha egy nő kiöltözik, evidensnek kéne lennie, hogy legalább akkor szoknyában van."

Attól, hogy vééégtelenül modorosan fogalmazol, még nem lesz jobb sőt...

Véleményem szerint evidensnek kéne lennie, hogy mindenki a saját ruhájával foglalkozik.

Amik miatt nem hordok szoknyát: felcsúszik, hideg van hozzá. Nyáron nincs, akkor hordok is, bár leginkább farmerszoknyát meg egyberuhákat. És igen, attól még hogy te kétled, a szoknya bizony kényelmetlenebb, mint a nadrág.

Amúgy a mai világban hova kéne elegánsan kiöltözni? Max esküvőkre, de ott általában ruhában/szoknyában is van mindenki. Ahhoz, hogy hétköznap elmegyek dolgozni a bkv-val, hétvégén meg találkozunk valami bárban a haverokkal, pont elég a farmer.

Szóval olvasd vissza a kérdésed, talán ha nem ilyen okoskodó, tenyérbemászó, paternalista stílusban nyilatkoztattál volna meg, akkor kedvesebb válaszokat kaptál volna.

2021. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
88%

"A hatvanas években még tudtak öltözködni, de ma már mintha csak férfiak lennének az utcán."


Ő... Mi van? Nézzél már szét, hogyan öltözködnek a mai "férfiak", és nézd meg, hogyan öltöztek a hatvanas években. Mert ez alapján pont, hogy nem csak férfiak, hanem csak nők vannak az utcán.

2021. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
92%

#24

A párom nem olyan, mint te vagy, tehát nem egy követelőző, korlátolt valaki, ha olyan lenne, akkor nem lenne a párom, ergo nyilván a véleménye se érdekelne.

Nem igazán értem, hogy szerinted egy vadidegen fontoskodása, mint aki itt te vagy most és a párom véleménye között milyen párhuzam is lenne. Mellesleg van akinek kérik a véleményét és van aki csak osztja, de nem igazán érdekli másokat, mert nem releváns.

Egyébként én se vagyok köteles a párom véleménye szerint cselekedni, ha az enyém eltér és mivel ő normális, nem is erőlteti rám.

2021. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:

Még mindig szereptévesztésben vagytok itt a legtöbben.

Én elmondtam a véleményemet, hogy SZERINTEM, hogy lenne helyes valamit csinálni, és megkérdezt, hogy miért nem így teszitek.

Senki nem követel és erőltet rátok semmit.

De azért érdekes, hogy a legtöbbbetek már ugrik, acsarkodik, trágárkodik, bunkózik, ha valakinek más a véleménye, mint nektek, és ezt el meri mondani.

2021. nov. 25. 06:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!