Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, lányok, miért nem...

Hölgyek, lányok, miért nem tudtok legalább akkor szoknyában lenni, ha kiöltöztök?

Figyelt kérdés

Szerintem akkor igazán elegáms egy nő, ha szoknyát visel.

Most mondhatjátok, de hát másban is csinos vagyok.

Én is tudok másban is elegáns lenni, mint ingben, nyakkendőben, de kiöltözéshez mégis azt kell viselnem.

Kényelmetlen? Nekem is az az ing/nyakkendő, utálom, mégsincs más választásom. Illetve kétlem, hogy a szoknya kényelmetlenebb, mint egy nadrág.

Tehát véleményem szerint, ha egy nő kiöltözik, evidensnek kéne lennie, hogy legalább akkor szoknyában van.

Félreértés ne essék. Igen, tus nadrágban is csinos és nőies lenni valaki, de a kiöltözés egy fokkal több és szigorúbb dolog kéne, hogy legyen.

Természetesen tisztelet a kivételnek. Azon hölgyeknek, akik szoknyát hordanak, ha kiöltöztek.



2021. nov. 24. 06:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
98%
Tévedsz. Nem arra ugrottak, hogy más a véleményed.
2021. nov. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
98%
Ez a stílusod miatt van. Ha tényleg nem érzed, hogy mi a baj vele, az para, mert iszonyat irritálóan fogalmaztál.
2021. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem értem a fogalmazásommal egy problémát. Szívesen fogadom a kritikát, ha el tudjátok magyarázni, hogy mi a gond azzal, hogy elmondtam, hogy valaminek az én véleményem szerint, hogy kéne működnie, és megkérdeztem, hogy miért nincs így.


De természetesen a kritikát is csak olyan válaszolóktól fogadom el, akiknek a "ki nem szarja le" és hasonló megnyilvánulások nincsenek az eszköztárában. Úgy gondolom, hogy ha az én stílusom a "bicskanyitogató", akkor az ehhez hasonló hozzászólásoknak semmi létjogosultsága nincs.


Beszélgetni akartam veletek erről, de Ti támadtok, arra fogva, hogy milyen a stílusom. Ne azzal akarjatok meggyőzni, hogy nem tetszik Nektek, amit mondtam azért, mert ahogyan mondtam. Azzal győzzetek meg, hogy nem tetszik Nektek, amit mondtam, mert nincs igazam.


Nem új keletű dolog sajnos Magyarországon, akár nők, akár férfiak között, hogy ha valaki valamit nem úgy képzel el, ahogy nekük jó, és ne adja Isten még szóvá is teszik, az naaaagyon nem szokott tetszeni a nagyérdeműnek.

2021. nov. 25. 09:46
 34/65 anonim ***** válasza:
98%
Kéerdező, keress rá arra, hogy "Mansplaining", érdekes dolgokat fogsz találni. ;)
2021. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
98%
mert azt veszem fel amit akarok calm down incel
2021. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Remélem tudsz angolul.

2021. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
24%
Szép időben szeretek szoknyát húzni, de csak május közepe-szeptember közepe között tudok, amint egy kicsit hidegebb van(nem feltétlenül mínusz fokot, elég, ha 15 fok alá megy a hőmérséklet) jön a felfázás, a fájdalom, a véres pisi. Sajnos emiatt vastag harisnyával sem játszik a dolog sőt, a mostani bokavillantós farmer sem jöhet szóba, októbertől vastag nadrág +térdzokni van. Nem örülök, hogy ilyen kényes vagyok, de ez van, vigyáznom kell a veséimre, hólyagomra ha nem akarok szenvedést.
2021. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
88%
Annyira utálom a szoknyát, hogy nincs is. Nagyon szép alkalmi nadrágokat lehet kapni, eddig még senki nem szaladt ki a világból, ha meglátott benne. Továbbá nem érdekel mások véleménye, túl vagyok azon a koron, hogy másoknak akarjak megfelelni öltözködés vagy bármi más vonatkozásában. Egyszerűen jól akarom érezni magam, ez pedig szoknyában soha nem ment.
2021. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat az utolsó kettőnek!


36-osnak: Természetesen tudok angolul. "Would most men with her education & experience already know this?" Amellett menjünk el, hogy ezt a mondatot így nem lehet értelmezni, mert a "men" férfiakra, míg a "her" nőkre utal, így nem lehet eldönteni, miről van szó. De tegyük fel, hogy a következő mondat miatt mellette értem, hogy az a nőkről akart szólni.


Másodszor. "Explain"... mit akartam én elmagyarázni egyáltalán bárkinek? Semmit. Én a véleményemet mondtam el egy témáról, és kérdeztem, hogy miért nincs így. Akinek itt bármit is el kell magyarázni (márpedig ez a mansplaining arról szól, hogy mikor kellene elmagyarázni egy nőnek egy férfinek valamit), az én vagyok, ugyanis én kérdeztem. Azt meg már ne is tegyük hozzá, hogy mennyire bődületesen feminista kijelentés próbál az lenni, hogy ha a férfi el akar magyarázni valamit egy nőnek, amikor nem kérte, akkor a férfi a hülye. Hát nyilván...


Ha meg a bal oldali vonalat nézem, ami a jelen kérdésemre vonatkozik, mert úgy sejtem, hogy a jelen szituációra ez próbál igaznak lenni, miszerint a szoknyaviselésben a hölgyeknek több tapasztalata van szoknyaviselésben (ez tény).

Nos, ha én próbálnám elmagyarázni azt, hogy miért viseljetek szoknyát, akkor még egyet is értenék abban, hogy a képen leírt viselkedés történt a részemről, de én nem magyaráztam el semmit.


Elmondtam a véleményemet (A vélemény nyilvánítás koránt sem magyarázat. Remélem magyarul is tud itt mindenki.), majd megállapítottam, hogy az adott dolgot nem a véleményem szerint csináljátok, és megkérdeztem, hogy miért, holott szerintem így lenne a helyes.

Továbbra sem értem, hogy a tisztelt kisebbség mellett, mint például az utolsó két válaszoló, akik szépen le tudták írni, hogy ők személy szerint miért nem az én véleményem szerint teszik, a többiek számára miért a felfuvalkodott, trágár és ki ha én nem megnyilvánulás sikerült?

2021. nov. 25. 19:36
 40/65 anonim ***** válasza:
87%
Legközelebb tudjuk le annyival, hogy nem tudsz angolul
2021. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!