Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, lányok, miért nem...

Hölgyek, lányok, miért nem tudtok legalább akkor szoknyában lenni, ha kiöltöztök?

Figyelt kérdés

Szerintem akkor igazán elegáms egy nő, ha szoknyát visel.

Most mondhatjátok, de hát másban is csinos vagyok.

Én is tudok másban is elegáns lenni, mint ingben, nyakkendőben, de kiöltözéshez mégis azt kell viselnem.

Kényelmetlen? Nekem is az az ing/nyakkendő, utálom, mégsincs más választásom. Illetve kétlem, hogy a szoknya kényelmetlenebb, mint egy nadrág.

Tehát véleményem szerint, ha egy nő kiöltözik, evidensnek kéne lennie, hogy legalább akkor szoknyában van.

Félreértés ne essék. Igen, tus nadrágban is csinos és nőies lenni valaki, de a kiöltözés egy fokkal több és szigorúbb dolog kéne, hogy legyen.

Természetesen tisztelet a kivételnek. Azon hölgyeknek, akik szoknyát hordanak, ha kiöltöztek.



2021. nov. 24. 06:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
24%

Mindenki azt gondol, amit akar, úgy öltözik, ahogy akar, joga van a saját véleményéhez.

Egyes hozzászólások stílusa viszont rendkívül visszataszító és arrogáns. Nahát ezért nem fogok semmiféle kérdést feltenni ezen az oldalon.

2021. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
16%
Akárki akármit mond,szoknyát csak nők hordanak, ígyvaz egy nőies ruhadarabb, nadrágot sokáig csak férfiak hordhattak, ígyvaz meg egy férfias ruhadarab.Az hogy a nők"elcsenték"a férfiaktól egyenjogúság lévén, még nem jelenti azt, hogy attól az is egy nőies ruhadarab lett.Lehet valaki szép nadrágban is, de nőies csakis szoknyában lesz egy nő.Személyszerint nekem mindegy hogy hosszú vagy rövid mindegyik tetszik, főleg a libbenős fajták.
2021. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó


Teljesen igazad van, az öntudatosok meg böföghetnek, amit csak akarnak

Erről ennyit

2021. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
19%
Nos nekem maga a nő tetszik, függetlenül hogy nadrág vagy szoknya van rajta, de a nadrágnak mindenképp felül passzos alul bő szövetnadrágnak kell lennie, aki felvehet néha farmert is, ha felülre egyensúlyozza zsabós rakott selyemblúzzal vagy kardigánnal, hasonló elegáns darabokkal. A haja mindenképp festetlen legyen és szépen beszárított vagy copf.
2021. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
21%
én megértem azokat a férfiakat akik azt akarják h a nő szoknyát viseljen. nőnek a szoknya való ugyanis szerintem az a legnőiesebb ruhadarab
2021. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!