Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hidegben hogy lehet...

Ilyen hidegben hogy lehet valaki szoknyában és vastag nejlonharisnyában? Nem fagy meg szegény?

Figyelt kérdés
Azt hittem rosszul látok, amikor tegnap feltűnt Pesten egy lány, akin térd fölé érő szoknya és vastag testszínű nejlonharisnya volt. Nagyon csinos volt nem mondom, de hogy bírja ki ezt valaki ilyen hidegben? A nejlonharisnya hiába vastag, gyakorlatilag mintha nem is lenne, nem melegít szinte semmit, inkább csak esztétikai célból hordják páran. Meg lehet szokni esetleg az ilyesmit?

2021. dec. 23. 06:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
56%
Nem fazunk. En egesz telen igy jarok. Van hogy kislyuku mintas neccet veszek fel. Ma is abban vagyok es combkozepig ero szovetszoknyaban.
2021. dec. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Én simán hordok ilyenkor is vastagabb harisnyát (40-50 den) szoknyával és combig érő csizmával. Túl sokat amúgy nem mászkálok kint, de ha sokat kéne, akkor vennék fel derékmelegítőt meg hosszabb kabátot is.
2021. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Én kifejezetten fázós vagyok, de nem számít, mi van a lábamon, ha a mellkason-nyakam melegben van, akkor nem fázom egyáltalán.
2021. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%
Én is egész télen vastagabb fekete nejlon harisnyában, meg szoknyákban, egybe ruhákban járok. Mondjuk én platformos hosszú csizmákat hordok meg bokáig érő kabátot szóval ez is melegít valamennyit.
2021. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
73%

Én vastag pamut harisnyát hordok a térd fölötti érő szoknyáimhoz.


És mi van, ha az a csaj, akit láttál ünnepségre megy? Ünnepségre vagy alkalomra én is vastag nejlon harisnyát vennék fel.


Miért foglalkozol mással?

2021. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
72%
Én is szeretek néha vastag anyagában mintás pamut harisnyát hordani télen combközépig érő szoknyával, magasszárú csizmával. Ha kisüt egy kicsit a nap, egyből jobb a hangulatom is hogy egy kicsit nyári öltözetre hajazó ruciban lehetek, és ahogy észreveszem másoknak is tetszik :) Egyébként szerintem van olyan meleg mint egy farmernaci.
2021. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
9%
Mindent a figyelemért...
2021. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
80%

7

Mi vagy irigy szutyok, sérti az önbizalmad, ha télen is látod mások lábát? 😘

2021. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%
Az én városomban vannak hagyományörző lányok, akiken soha nem látsz nadrágot, mindig szoknyában járnak. Aztán van az üzletis, szoknya, csizma, szövetkabát.
2021. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
8%

5-ös válaszoló!

A kérdező csak feltett egy kérdést, muszáj kötekedni?

2021. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!