Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hidegben hogy lehet...

Ilyen hidegben hogy lehet valaki szoknyában és vastag nejlonharisnyában? Nem fagy meg szegény?

Figyelt kérdés
Azt hittem rosszul látok, amikor tegnap feltűnt Pesten egy lány, akin térd fölé érő szoknya és vastag testszínű nejlonharisnya volt. Nagyon csinos volt nem mondom, de hogy bírja ki ezt valaki ilyen hidegben? A nejlonharisnya hiába vastag, gyakorlatilag mintha nem is lenne, nem melegít szinte semmit, inkább csak esztétikai célból hordják páran. Meg lehet szokni esetleg az ilyesmit?

2021. dec. 23. 06:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
91%
Ha felül nem fázom, akkor szinte mindegy, mi van a lábamon, mert a lábam nem fázós. Csupasz lábbal is szilvesztereztem már például.
2021. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
88%
Én elég fázós vagyok és a lábammal mindig bajban vagyok, mert felülre veszek fel pulcsit, kabátot, a sál is melegít stb., de a lábammal nem nagyon tudok mit csinálni. Úgyhogy én télen nagyon ritkán hordok szoknyát, de akkor is vagy valami vastag pamutharisnyával vagy pedig húzok fel a harisnyára pluszban egy vastagabb combzoknit. Én is rá szoktam csodálkozni néha, mikor látok valakit pl. nejlonharisnyában, rövid szoknyában, mert én biztosan nem bírnám ki, de ő tudja, biztos nem fázós típus vagy mondjuk keveset fog benne kint tartózkodni stb.
2021. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
13%

7


"Mi vagy irigy szutyok, sérti az önbizalmad, ha télen is látod mások lábát?"


Nem,nekem kifejezetten tetszik a látvány,mivel férfi vagyok.Úgyhogy ezt be tetszett nézni.

Boldog Karácsonyt!

2021. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy kocsival ment és csak egy rövid séta volt neki a kocsitól a helyszínig. A lány cipőjéről és kabátjáról nem írtál semmit, pedig sok múlik ezeken is. Az is lehet, hogy hideg éghajlatról származik a lány (Észak- Európa, Kanada, Alaszka), és tényleg nem érzi hidegnek ezt a mínusz pár fokot. Vannak emberek, akik egyszerűen jól bírják a hideget.
2021. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
78%

Általában vagy mozognak (lásd jégtáncosok)


Vagy pedig a folyékony kabát, általában 3 feles után már vidámabbak, nincs cidri.

2021. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
98%

Őszintén nem értem, hogy miért olyan hihetetlen, hogy az embereknek a hőháztartásuk is ugyanúgy lehet különböző, mint bármi más adottság.

Csak el tudja dönteni magáról valaki, hogy fázik vagy sem, hiába pofáznak bele mások. 🤦🏻‍♀️

2021. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy az általad megevett sütitől se én fogok elhízni, úgy az én öltözetemben se te fogsz fázni.

Azt hinné az ember, hogy felnőttkorára már rájön mindenki, hogy nem vagyunk egyformák és az, hogy nekünk x dolog valamilyen, nem jelenti azt, hogy az mindenkinek olyan kéne legyen. De ezek szerint van, akinek ez nem sikerül.

2021. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Metionin ***** válasza:
98%
Szerintem nem nejlonharisnya volt az. Van bőrszínű thermo harisnya is, melegebb mint egy farmer. Én feketéket hordok, sosem fázom bennük, belül béleltek.
2021. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
41%

Nem fagy meg szegény.

És hát a szépségért néha egy kis fázást is be lehet vállalni.

Nyilván ha halat árulna a nyílt piacon, nem ez lenne rajta :-).

2021. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
97%
Még nincs nagy hideg,a harisnya melegít.Ha egész nap kint dolgozok,akkor felöltözök.De,ha csak járok kelek nem fázok harisnyában.
2021. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!