Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hidegben hogy lehet...

Ilyen hidegben hogy lehet valaki szoknyában és vastag nejlonharisnyában? Nem fagy meg szegény?

Figyelt kérdés
Azt hittem rosszul látok, amikor tegnap feltűnt Pesten egy lány, akin térd fölé érő szoknya és vastag testszínű nejlonharisnya volt. Nagyon csinos volt nem mondom, de hogy bírja ki ezt valaki ilyen hidegben? A nejlonharisnya hiába vastag, gyakorlatilag mintha nem is lenne, nem melegít szinte semmit, inkább csak esztétikai célból hordják páran. Meg lehet szokni esetleg az ilyesmit?

2021. dec. 23. 06:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
12%
Majd -10, esetleg -15 fokban mondjátok azt, hogy nem fáztok szoknyában, meg egy szál nejlonharisnyában!Arra befizetnék!
2021. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
15%

Ezt a sok kamus nőt! Még hogy nem fáznak.

A kertben én is kipróbáltam ezt az öltözetet, 20 perc járkálás után jéghideg volt az egész lábam, utánna meg 6-8 percenként kisdolgot végeztem.

Arról nem is beszélve, hogy az izületed szarrá megy idősebb korodra.

Ez nem más mint feltűnési viszketegség!

2021. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
74%

13

Hülyeség hülyeség hátán. Tudnám, miért fáj nektek mást más ruhában járni... Azért, mert te gyenge vagy, nem lesznek a nők is azok. Ha annyira rossz lenne nekik, mint írod, egyszerűen nem mennének abban a ruhában. Szabad emberek, majd ha szar nekik, változtatnak. Aggódj inkább a csövesek miatt, akik halálrafagynak, ott van szükség erre a mentalitásra.

2021. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
71%

#10

Látom anyádék nem tanították meg neked se, hogy csúnya dolog mást kibeszélni a háta mögött.

Plusz mi értelme más dolgába beleszólni? Az ő dolga, nem?


Mindenki csak foglalkozzon a saját dolgával és először mindenki a saját háza táján sepregessen!

2021. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
83%

Milyen aranyos, hogy aggódtok a combom miatt. Akkor nem aggódott senki, mikor anyám elesett és ott ült a hóban órákat kificamodott térddel, mert baszott bárki segíteni, ugye?


Az álszent mocskos féreg fajtátokat, azt.

2021. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%

12- es válaszoló!

A hozzádtartozóidat nevezd el szellemi fogyatékosnak! Látom nem értetted meg a válaszomat, talán mégegyszer alaposan át kellene olvasnod, amit irtam!Tisztában vagyok vele, hogy nincsen -10 fok itt nálunk Magyarországon, de mondjuk a Ruszkiknál kicsit csípősebb idő van, -20-25 fok Omszk városában.Erre alapozván a mondókámat, itt mutassa meg bárki, hogy mennyire birja a hideget szoknyában, nejlonharisnyában!Remélem érthető választ kaptál?

2021. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
8%

14!

Csövesek nem érdekelnek, ők tehetnek arról, hogy hova jutottak.

Ellenben most arról van szó, hogy valaki a saját hülyesége miatt teszi tönkre az izületeit.

2021. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
84%
Én is szoktam vastag harisnyát+szoknyát hordani. Télen is inkább szoknyát hordok. Egyszerűen nem vagyok fázós a lábamon. A nyakam, mellkasom, kezem annál inkább. Na az szétfagy, ha nem veszek sálat, kesztyűt. Ez mindenkinek egyéni. Van, aki október elején is sapkát hord a reggeli órákban, mert neki így jó. Én pamut harisnyában+kötött szoknyában+zokniban (nem látszik a csizma miatt) kevésbé fázom, mint mondjuk egy vékony anyagú farmerben. Amúgy nem tudom, ez másoknak miért baj. Én soha nem szólok be senkire, hogy miért van nyáron hosszú nadrágban, biztos megvan rá az oka.
2021. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
88%

#17

Igen, és? Az ő dolga, és problémája, nem a tiéd. Akkor még, mi közöd neked hozzá? Talán az apja/anyja vagy? Szerintem csak egy vadidegen, aki imád mások életébe belepofázni.

2021. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
29%
Jav. vadidegen vagy..
2021. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!