Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az öltözködési stílusotok?

Milyen az öltözködési stílusotok?

Figyelt kérdés

Milyen fajta ruhadarabok jellemzőek rátok leginkább?

Ha a korotokat és nemeteket is odaírjátok a végére, azt megköszönöm 🙂



2021. dec. 25. 17:41
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Vintage, de csak szoknyát hordok.

23/L

2022. szept. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

A trendik ruhákat szerettem mindig is, ez még így 28 éves koromra is megmaradt, persze nem minden tinis cuccot aggatok magamra, csak bizonyos dolgokat, amik tetszenek, de erre figyelek, hogy trendi legyen és nőies. Szeretem az oversize cuccokat is. Kedvenceim a kabátok, ebből minden évszakban veszek többet is. Bézses, krémszínű, fekete és fehér ruhákat hordok leginkább. A hosszú oversize kabátok is a kedvenceim. Mikor tini voltam zavart, hogy 174 cm vagyok, de már nagyon örülök ennek, ugyanis így a hosszú kabátok is jól mutatnak rajtam. Nagyon tetszik a most divatos trapéz szárú farmer is, a tini koromat idézi, vettem is egyet sötétkékben.


28/N

2022. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Öltöny,nyakkendő.32F
2022. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a bőr cuccokat. Rengeteg bőrnadrágom, bőrszoknyám és bőrdzsekim van, de csak az igazi bőr ruhákat szeretem. 25/N
2022. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
90%
Amilyen kedvem van, olyan goth. Vampire/mall/earth/whimsy/trad, mikor mi. New rock cipő, hosszú szoknyák, szegecses nyakörv, bő nadrágok, csipkefelsőn át csíkos férfipulcsiig bármi, és kristályékszerek. Van egy ezüst-őzfogas gyűrűm és egy ezüst templar kereszt nyakláncom, ezeket mindig hordom. Fenékig érő fekete wolfut, oversized bőr bomber kabát és egy fekete sokzsebes oldaltáska kockásfülű nyúllal meg más díszekkel, bár a libafoszöld oldaltáskám autentikusabb boszi kinézetet kölcsönzött, csak sajnos kicsi. Egyszerű fekete szemsminket hordok, ruhákból fekete-barna-zöld-vörös. És mindig nagyon menő téli zoknik vannak rajtam.
2022. nov. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Trendkövető minimalista fast fashiont hordó basic bitch. Nem kell mindenkinek egyedinek lenni 😅
2022. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Főleg hétköznapi stílus, farmer/póló vagy pulcsi egy kis csavarral.


Bővebben:

Skinny sötétkék vagy fekete farmert vagy jeggingset hordok, a szoknyát nem szeretem, felsőkben általában szeretem, ha van valami kis extra, csipke, virágminta, csíkok, minták, felirat, masni, valami nekem kell, hogy legyen rajta. Az egyszínű, basic felsőt, amin nincs semmi nem szoktam hordani, úgy érzem nem is áll jól. Néha viselek inget vagy blúzt is. A felsőim inkább egyenes vonalúak vagy lazábbak, a nagyon feszülőst nem szeretem, betűrni sem szoktam, övet nem hordok.


Szeretem a kiegészítőket, a cipőm és a táskám színben mindig passzol. A crossbody táskákat kedvelem. Általában hordok órát és karkötőt, nyakláncokból a kis egyszerű ezüst, pici medállal vagy a hosszú mell alá érő fajtát szeretem. Fülbevalót érzékenység miatt ritkán veszek fel.

Magassarkút nem hordok, csak alkalmakkor, télen főleg szőrmés bokacsizmát, tavasszal balerina cipőt, nyáron szandált hordok. Esős időben sportcipőt.

Szeretem a színeket, a harmonikus színkombinációkat, nem kedvelem a monokróm összeállításokat. Néha feldobom sállal, mellénnyel vagy más extra dologgal is a szettemet.

Kabátokat illetően minden szezonra van sportosabb és csinosabb darabom.


A hajamat mindig kiengedve hordom, a körmömön géllakk van, szolid sminket viselek. Irodában dolgozom, de nincsen dress code, bármit lehet hordani.


31 éves nő vagyok.

2022. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de elég férfias stílusom van. Legtöbbször farmert és férfi flanel inget hordok, emellett elég rövid hajam van.

24

2023. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Elegáns általában. Hosszú szövet kabát,ehez hozzá illő

cipő,vagy magassarkú ha olyan esemény. Farmerben szoktam lenni és felsők. Illetve nyilván ha elegánsabb helyre megyek akkor blézer hozzá illő smink,felső nadrág. Szoknyát nyáron hordok inkább.

2023. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
100%

Elég basic, sima skinny vagy mom farmer,pulcsi, vagy nyaron valami top. De nyáron még szeretem az ilyen kis virágos ruhákat. Inkább világosabb színeket hordok(fehér, rózsaszín, lila, halványkék). Hajam általában simán ki van bontva. Van műkörmöm, de elég rövid, és az is valami világos szín általában. Nem szoktam nagyon sminkelni, csak szempillaspirál, és púder. Néha szemceruza. Nyilván ha buliba megyek akkor más.

18/L

2023. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!