Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Ilyen szerkóban mi...

Férfiak! Ilyen szerkóban mi lenne az első gondolatotok a nőről? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Nem első randi, hanem a negyedik. Kicsit ilyen vámpíros vibeokat szeretnék teremteni ezzel az outfittel. Sikerült? (Valami magassarkút majd még nézek hozzá)


[link]



2023. febr. 3. 15:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jól néz ki. Első randin tényleg túlzás lenne és túl sokat mutatna, de amúgy aranyos.
2023. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Ez inkabb sportos.nem valo hozzá magassarku meg az tulzás is lenne.
2023. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%
Azt gondolnám, hogy a 4. randit az ágyban akarja befejezni.
2023. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy ilyen szerkó azt jelentené, hogy zöld lámpát kaptam a nőnél, és lehet, hogy az éjszakát egy ágyban töltjük.
2023. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
14%
1. A kutyafáját de rendbe van ez a lány 🫠
2023. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
36%
Rommá...
2023. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy nagyon csinos és szexi, de ennél többet nem gondolnék bele. A félreértések (rosszabb esetben erőszak) melegágya az a régi hozzáállás, hogy ha a nő öltözéke egy kicsit többet mutat a visszafogott átlagnál, akkor biztos szexre utazik. Ugyanúgy a randi menete alapján látnám meg, hogy a végén érdemes-e szexet kezdeményezni vagy sem (annyi a különbség, hogy ha ilyen cuccban van, minden bizonnyal nekem is hamarabb megjön hozzá a kedvem :P).
2023. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván tudatában vagyok annak, hogy a nők felémrik mit akarnak láttatni és mit nem.

És ezzel a ruhával az az üzenet, hogy nem sokat enged láttatni, d ea mellét az tpont igen:D

Hátizé:D


A vámpírság nem jut eszembe róla, de mindenesetre vagány. De nem lepődj meg, ha problémái lesznek a pasinak, hogy ne a melledet nézze folyton:D Egyszerűen telibe odaókuszál az egész ruha:D


Szexuálisan ingerlő. Az már a férfi intellektusától függ, hogy ezt egyértelmű zöldlámpának veszi-e és le óhatja-e tépni rólad, vagy azért figyel más jelzésekre is ezügyben.

2023. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
21%
Viszket neki mint ahogy a többinek is.
2023. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%
Én biztos poénra venném és felemelném az étlapot a megfelelő magasságba, hogy az arcához tudjak beszélni. 😀 Lehetne ebből vicces helyzeteket kreálni.
2023. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!