Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Ilyen szerkóban mi...

Férfiak! Ilyen szerkóban mi lenne az első gondolatotok a nőről? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Nem első randi, hanem a negyedik. Kicsit ilyen vámpíros vibeokat szeretnék teremteni ezzel az outfittel. Sikerült? (Valami magassarkút majd még nézek hozzá)


[link]



2023. febr. 3. 15:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
74%

"Egyébként mint lány, aki tudatosan ilyen képeket tesz fel.. milyen a tudat, hogy legalább fél tucat férfi fogja kiverni ma ezekre a képekre,:D Mi jut eszedbe erről? MIlyen érzéssel tölt el?:D"

Ugyan már, nem a hetvenes években vagyunk, amikor még egy szaros playboy-t szerezni is külön művészet volt, és aki nem fantáziaképekre/emlékekre akart recskázni, annak be kellett érnie a ballagási osztályképpel meg az újságból kivágott egy-két Szűcs Judith fotóval. Amióta két kattintással behozhatók a legkülönfélébb erotikus galériák, azóta nem sok ember ingerküszöbét éri el egy olyan kép, amin úgy-ahogy látszik a csaj alakja, meg egy kicsi a mellek legfelső részéből. Ennél egy sima nyaralós facebook-fotó is többet mutat.

2023. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
77%
31 na végre, köszi hogy leírtad. Én nő vagyok, de azon a mondaton én is néztem. Egy tetőtől talpig feketébe öltözött nő látványára azért már csak nem veri ki senki. Ha nem látszanak a melleinek a teteje minimálisan, akár csadornak is elmenne ez a ruha, kis túlzással nyilván:D
2023. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
64%
*látszana
2023. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy pont ez a lényeg az bárkinek meglehet ellenben vele :D

Nagyon jó alakja van és a srác remélem megtölti mint a karácsonyi pulykát Gigigiri úgy ám.

2023. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem teljesen elvonta a figyelmemet a kezed. Körmeidnek adhatnál valami formát.
2023. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!