Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Ilyen szerkóban mi...

Férfiak! Ilyen szerkóban mi lenne az első gondolatotok a nőről? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Nem első randi, hanem a negyedik. Kicsit ilyen vámpíros vibeokat szeretnék teremteni ezzel az outfittel. Sikerült? (Valami magassarkút majd még nézek hozzá)


[link]



2023. febr. 3. 15:01
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

#18 szerencsére nem kényelmetlen, szimplán csak ha teendő van, akkor kell nekem némi idő, hogy rávegyem magam.😅 Közben elkészült a kép is, ilyennek kell elképzelni hátulról.:)

[link]

2023. febr. 4. 00:04
 22/35 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt a szettet én kombináltam össze.😆 Tehát a corset, nadrág, valamint a kardigán is külön van.:)
2023. febr. 4. 00:06
 23/35 anonim ***** válasza:
65%

Köszi:D


Egyébként mint lány, aki tudatosan ilyen képeket tesz fel.. milyen a tudat, hogy legalább fél tucat férfi fogja kiverni ma ezekre a képekre,:D Mi jut eszedbe erről? MIlyen érzéssel tölt el?:D

2023. febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
78%

#23!


A második képről csak arra tudok gondolni, hogy iszonyatosan meg fog fázni.

Nem az ilyen szeles, hideg időre való ez a ruha.

2023. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
71%
24, hallod, van hozzá kardigán is, meg gondolom nem az utcán sétálva lesz így, hanem beltérben:D
2023. febr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
73%
Nincs vámpíros feelingje. A körmeid nagyon csúnyák.
2023. febr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha vámpíros vibeot akarsz inkább vegyél rendes kiegészítőket. Ez a corset szerintem nem szép, a kardigán meg olyan tákolmánynak tűnik ami nem illik hozzá.


Szerintem jobban menne egy ilyen imidzshez egy szép corset.


[link]


Váll, kar, dekoltázs takarására meg egy szebb fekete csipkézett bolerót vagy stólát, ami mutat valamit de mégsem mindent mondjuk egy ujjatlan bolerónál vagy stólánál még igazítani is tudod mikor mennyit mutasson. Ha meg nagyon hardcore vámpírt akarsz játszani akkor ugyanezt lehet bőr/latex kiegészítőkkel.

2023. febr. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
40%

Nekem lányként inkább tűnik ribisnek a felső, mint vámpírosnak. Pláne ekkora szélben-hóban.

Ilyen vámpíros, gothos felsőkkel nagyobb esélyed van vámpír hatást elérni.

[link]

[link]

[link]

Ha pedig nincsen hasonlód akkor vagy vegyél vagy ne akarj olyan lenni, ami nem vagy.

2023. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Noren1989 ***** válasza:
18%

Egy tucat férfi,ugyanmàr 🤔🤦


3tucat lesz az 😅😅😅

2023. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Noren1989 ***** válasza:
100%

#20,kézfétisem van, àltalàban figyelem, igen.


És kösz, hogy így figyelsz ràm, puszi 😘

2023. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!