Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nagyon lelombozó ha...

Tényleg nagyon lelombozó ha nyáron hosszú ruhákba járok?

Figyelt kérdés

Keresztanyám mindig azzal piszkál hogy kéne nekem egy pasi, de ha így öltözködök sese lesz senkim mert nagyon lelombozó vagyok.


Azt leszögezném hogy nekem megfelel az öltözködésem és nem változtatnám meg csak kíváncsi vagyok más mit gondol.


Egyszerűen nem szeretem a rövidnadrágot, szoknyát vagy testet mutató ruhákat, még nyáron se.


2023. márc. 22. 13:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 anonim ***** válasza:
89%

89


Nektek vagy inkább neked mi bajod van? Egy ideig csak olvastam ezt a sok hülyeség de most már sok. Semmi baj nincs vele. Min akadtál ki ennyire? Teljesen normálisan válaszol.

2023. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/106 A kérdező kommentje:

93


Sose fogjuk megtudni mivel példát nem tud írni, a valaszomnak csak egy részét érti meg és azt is kiforgatja utána ugyan azt leírja 100x arrogáns stílusában.

2023. márc. 23. 16:52
 93/106 anonim ***** válasza:
100%

67


Attól még hogy a sz@rt felrakják a felső polcra nem lesz belőle lekvár. Te saját magadat tetted fel.


Szerintem te voltál az aki egy 20 évesnek magyarázta hogy nagyon nagy problémák vannak vele és pszichológushoz kellene mennie mert még szűz és nem akarja csak úgy elveszíteni. Ugyanaz az írásmód. Végül törölte a kérdést. Nagyon beteges vagy.

2023. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ruhákban is lehet jól kinézni. Az ismerkedésben ez egyáltalán nem számít. Lehet jobban megnézik azt akin kevesebb ruha van de ha valakinek szimpatikus vagy nem fogja érdekelni. Írtad hogy volt már párod, akkor ezt te is tudod. Ha valakinek nem tetszik azzal nem kell törődni.


Viszont hiába olvastam el mind a 95 kommentet nem jöttem rá mi a nagy probléma a kérdezővel. Annyi biztos hozzám képest nagy türelmed van.

2023. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem értem, minek b-szogatják a nőket, hogy vetkőzzünk le jobban annál, mint amennyire nekünk jól esik. Imádjuk szidni a közel keletet hogy bebugyolálják magukat a nők, itt meg vetkőztetni akarjuk őket mindenáron. Ígyis úgyis meg van nekünk mondva, hogy öltözzünk fel.


Én kifejezetten utálok nyáron rövidnadrágban meg rövid szoknyában lenni, semennyire nem tartom higiénikusnak, pláne nem kényelmesnek, komfortosnak, hogy pucér combbal üljek le a buszra vagy egy publikus padra/székre. A Gondolatától is a hideg kiver.

Egyes miniszoknyákban ha leülök, az égvilágon SEMMI nincs a s-ggem meg a pad között, nincs az a pénz, amiért én kvázi bugyiban érintkezzek egy BKK üléssel mondjuk vagy egy teleizzadt székkel. Ha konditerembe megyek se veszek fel rövidnadrágot ugyaneezért.

Télen harisnyával mondjuk már inkább felveszek rövidebb ruhákat.


Nyáron meg az én preferenciám szerint pl eleve nem szellőzik olyan jól egy szűk mini ruha, mint egy bővebb hosszabb fazonú nadrág vagy ruha. Én nem szeretnék leégni se, ill. a munkahelyen nálunk hűvös van, szóval nekem pl. ezek is szerepet játszanak abban, hogy nyáron mit veszek fel.


Arról nem beszélve, hogy szerintem röhejes, hogy ha egy nő visszafogottan szeretne öltözködni, akkor ilyen idiótaságokkal fenyegetik, hogy nem lesz pasija.

Mintha a férfiak figyelme fontosabb lenne, mint a saját komfortunk, másrészt meg ez nett baromság mert, én októbertől márciusig tokától bokáig ruhával vagyok lefedve, de olyan pasival még a büdös életbe' nem találkoztam, aki ne vitt volna el randizni, ha én azzalazemberrel tényleg randizni akartam.


Nekem is keresztanyám szokta mondani, hogy "ha nekem ilyen alakom lenne, akkor biztos nem így öltöznék" ok, nem tudok ezzel mit csinálni, nekem így kényelmes :D

2023. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/106 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ja, és hát persze, óriási kérdés és dilemma meg gyötrelem egy nőnek, hogy mi kell a pasiknak, de őszintén szólva nekem meg olyan pasi nem kell, akinek azon áll vagy bukik az ismerkedés, hogy kidobja-e a mellét egy nő vagy kilóg-e a s-ggem vagy nem. Az ilyen pasi rettentő gyerekes, szexuálisan (meg amúgyis) fegyelmezetlen és ultargáz.
2023. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/106 A kérdező kommentje:

97-98


Túlzásnak éreztem mikor azzal jöttek hogy a pasiknak így "nem áll a farkuk", meg hogy "szarok mindenbe" mert nem akarom hogy csorgassák nyálukat. Nekem se kéne olyan partner akinek csak a külső számít. Minden túl van már szexuálizálva. Természetesnek viszik hogy nekem nőnek kell alkalmazkodnom hogy a pasik tudjanak nézni. Nagyon gyerekes.

2023. márc. 23. 20:04
 98/106 anonim ***** válasza:
75%
Nincsen semmi baja a kérdezőnek. Miért kéne neki pszichológus? Ijesztő ahogy a bőre alá akarnak kerülni és olyanról akarják meggyőzni ami nem létezik. Nem neki van baja.
2023. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 anonim ***** válasza:
71%

Mindkettőtöknek írom: az a pasi, aki nem tudja 1 másodperc alatt felmérni a nő testét, akár egy vékonyabb ruhán keresztül - az evolúciós selejt.

Mivel az evolúcióban a nő egyik legfontosabb tulajdonsága a gyerekszülési képesség, és ez a testén látszik, ezért évmilliók óta így fejlődnek a pasik, hogy ez nagyon is érdekelje őket, és remek érzékük legyen hozzá.


Ettől függetlenül tényleg igaz az, hogy aki a nőnek csak a testével foglalkozik, azt inkább érdemes jó messzire elkerülni.

De aki meg nem - attól egyenesen menekülni kell.

2023. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/106 A kérdező kommentje:

101


Még mindég semmit nem tudtál bizonyítani 😂😂😂


Sehol nem írtam hogy nem hibázok még csak nem is utaltam rá.


Igen,sietek és hibázik, ez van. Nem én vagyok az egyetlen és nem leszek ettől kevesebb. Ha valaki valamit nem ért szóljon, de ne csavarja ki a mondatot mint ahogy már párszor ez megtörtént.

2023. márc. 23. 20:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!