Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nagyon lelombozó ha...

Tényleg nagyon lelombozó ha nyáron hosszú ruhákba járok?

Figyelt kérdés

Keresztanyám mindig azzal piszkál hogy kéne nekem egy pasi, de ha így öltözködök sese lesz senkim mert nagyon lelombozó vagyok.


Azt leszögezném hogy nekem megfelel az öltözködésem és nem változtatnám meg csak kíváncsi vagyok más mit gondol.


Egyszerűen nem szeretem a rövidnadrágot, szoknyát vagy testet mutató ruhákat, még nyáron se.


2023. márc. 22. 13:26
 71/106 A kérdező kommentje:

71


Milyen olvasatokbol?

Semmi olyat nem írtam, ez a válasz csak arra jó hogy lehessen szidni valakit. Nem kell elméleteket gyártani, mert felesleges és káros.


Nem vagyok prűd, egyszerűen nem szeretem mutogatni a testemet. Lehet 2023-ban ez fura.Nem célom hogy megbámuljanak az utcán és nem is szeretem.Ha azért vagyok önfejű mert ezen nem akarok változtatni hát legyen. Most nem akarok párkapcsolat. Ebből egyenesen az következik hogy nem vagyok oda a férfiakért és a szexért? Az igen.


"Na ilyen nőtől mentse meg a Jó Isten a férfiakat."


Ez is csak rosszindulat.


Én szeretek így öltözni. Azért írtam ki a kérdést hogy megnézzem mások is úgy gondolkodnak-e mint keresztanyám. A legtöbben tudtak rá válaszolni, azoknak köszönöm.

2023. márc. 23. 13:52
 72/106 anonim ***** válasza:
0%

Hát most leírtad magadról amit állítok, kivétel a szex szeretetét vitatod, de arról meg még csak nem is állítod az ellenkezőjét, szóval ki tudja azzal is mi a helyzet.


""Na ilyen nőtől mentse meg a Jó Isten a férfiakat."

Ez is csak rosszindulat."


Ez nem rosszindulat, ha az említett tulajdonságok igazak, és amit végül is magad is elismered a szex kivételével, akkor ez nagyon is így van, és itt nem csak rólad van szó, hanem minden ilyen nőről.

2023. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon túl lett ez már gondolva.


Az én öltözködésem is annyi hogy nadrág+póló, és van párkapcsolatom. Csak a páromnak mutatom meg magam, nem szeretem ha mások látják akár csak a hasamat. Én se vagyok prűd, emiatt. Nincs a kérdezőnek semmi baj, én már rég elküldtem volna itt pár embert melegebb éghajlatra.

2023. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 A kérdező kommentje:

74


Az "az igen"-t úgy értettem hogy az igen, ilyen következtetéseket levonni abból hogy nem akarok most párkapcsolatit nevetséges.


Nincs bajom se a férfiakkal se a szexel.


Gusztustalan dolog a saját feltételezésedet tenyként közölni.


Csak rosszindulatú vagy semmi más.

2023. márc. 23. 14:12
 75/106 anonim ***** válasza:
18%

76


Falusi vagy? Nálunk is szokták mondani hogy "az igen" mèg a hanglejtést is hallom.

2023. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 A kérdező kommentje:

77


Városi vagyok de kiskoromban minden nyarat mamámnál töltöttem falun, ott ragadt rám pár ilyen megszólalás.

2023. márc. 23. 14:19
 77/106 anonim ***** válasza:
24%

#74

Akkor vegyük ki a szexet a tulajdonságokból és mint írtam is nem a személyedre gondolva, hanem az ilyen nőkre, szóval, ha a többi általad is magadra értett tulajdonság marad akkor is igaz, hogy:

"Na ilyen nőtől mentse meg a Jó Isten a férfiakat."

2023. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 A kérdező kommentje:

79.


Nem értettem semmit magamra. Nem gondolom hogy önfejű lennék azért mert nem akarok változtatni valamin amit szeretek de ha szerinted az vagyok akkor, godnold ezt.


Nem vagyok prűd, nincs bajom a szexel és a férfiakkal sem. Nem csak a saját kényelmem érdekel. Ezek csak kitalált dolgok.


Amit írtál nem általános igazság, csak egy része.


Akinek baja van a férfiakkal az valószínűleg nem is akar velük együtt lenni, nem akar kapcsolat. Viszont a szex nem mindenkinek olyan fontos. Simán működik egy kapcsolat kevés szexel vagy szex nélkül is. Minden ember,párkapcsolat és igény más. Meg kell keresni azt az embert akinek ugyan olyan igényei vannak mint neked. Ha neked nagyon fontos akkor nem fogsz vele összejönni, majd más.

2023. márc. 23. 14:36
 79/106 anonim ***** válasza:
17%

"Simán működik egy kapcsolat kevés szexel vagy szex nélkül is."

Csak nőknek. Egy férfi lazán becsavarodik ettől.

És szexszel! A szexel az azt jelenti, hogy éppen csinálja!

2023. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 A kérdező kommentje:

81


Nem minden ember ugyanolyan, és ez a férfiakra is igaz. Nincs 2 egyforma vágy vagy igény. Valakinek minden nap kell valakinek elég heti 1 is. Az aszexuálisok megvannak nélküle is.


Igen, eliram de tudom mit jelent.

2023. márc. 23. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!