Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nagyon lelombozó ha...

Tényleg nagyon lelombozó ha nyáron hosszú ruhákba járok?

Figyelt kérdés

Keresztanyám mindig azzal piszkál hogy kéne nekem egy pasi, de ha így öltözködök sese lesz senkim mert nagyon lelombozó vagyok.


Azt leszögezném hogy nekem megfelel az öltözködésem és nem változtatnám meg csak kíváncsi vagyok más mit gondol.


Egyszerűen nem szeretem a rövidnadrágot, szoknyát vagy testet mutató ruhákat, még nyáron se.


2023. márc. 22. 13:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 A kérdező kommentje:

31


Kommenthez mérten válaszolok.

2023. márc. 22. 15:26
 32/106 A kérdező kommentje:
Fura az elején még tudtak rendesen válaszolni. Ezt írom úgy hogy nem mindegyik volt pozitív.
2023. márc. 22. 15:27
 33/106 anonim válasza:
86%
VALÓBAN nem maradi az, aki ad az igazi szépségre. Miért, mit gondolnak itt egyesek, az talál párt, aki kirakja mindenét? Az nem párt talál, csak retkes perverz birkát, aki majd jól kihasználja. Az igazi férfi a szemérmes lányt keresi. Azoktól meg én férfiként undorodom, akik férfinak látszanak, de csak nyeszlett ömledékek, szétvagdosott farmerban, ami félig le van csúszva róluk, mutogatják a szőrös combjukat meg a gatyájukat... Hányadék. A lány is járjon normális ruhákban. Semmi baj a hosszú ruhával, ha az 30 fokban szellős, mutatós.
2023. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim válasza:
100%
Engem az éredekelne, hogy érezd magad konfortosan, és kész..
2023. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim válasza:
100%

En az a tipik farmer polos sportcipos csaj vagyok

Megsem okozott gondot part talani

2023. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 anonim ***** válasza:
100%

Bár problémát nem látok ezzel, igazából:

1) felmerülne bennem, hogy te jó ég, nem rohad rád a ruha nyáron?

2) nem vagy jóban a saját testeddel


Ha pedig utóbbi, akkor nem érdekelnél nőként sem, mert valszeg nem akarnék olyasvalakivel elköteleződni, aki utálja a saját testét. Ott gondol vannak ugyanis. De ez csak egy gondolatmenet, nem ítélkezem normál esetben mások öltözködése felett. Leginkább nem is érdekel.


32F

2023. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.
2023. márc. 22. 16:40
 38/106 anonim ***** válasza:
24%

Mások nevében nem tudok nyilatkozni, de nekem szexuális részről pont az az egyik legjobb dolog a nyárban, hogy neki vagyunk vetkőzve, sokat látjuk és érintjük egymás fedetlen testrészeit, és spontán megkívánjuk egymást egy csomó különféle helyzetben.

Szóval igen, számomra nagyon lelombozó. Viszont vannak olyan emberek, akik pont akkor érzik magukat nyugodtnak, ha a párjuk minél inkább takargatja magát (mások előtt legalábbis).

2023. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
15%
#35 ha egy csaj azt hangoztatja hogy őt szemernyit se érdekli hogy tetszeni akarjon egy pasinak, ELVÁRJA hogy őt úgy fogadják el ahogy van szőrös hónaljjal na annál baj van. nem kell 24/7 kurvának öltözni de legyen már valami, amivel magáravonja a figyelmem.
2023. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 A kérdező kommentje:

41


Ezek a nők nem neked akarnak tetszeni. Ennyi, nincs velük semmi baj. Nem egymást keresitek.

2023. márc. 22. 18:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!