Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nagyon lelombozó ha...

Tényleg nagyon lelombozó ha nyáron hosszú ruhákba járok?

Figyelt kérdés

Keresztanyám mindig azzal piszkál hogy kéne nekem egy pasi, de ha így öltözködök sese lesz senkim mert nagyon lelombozó vagyok.


Azt leszögezném hogy nekem megfelel az öltözködésem és nem változtatnám meg csak kíváncsi vagyok más mit gondol.


Egyszerűen nem szeretem a rövidnadrágot, szoknyát vagy testet mutató ruhákat, még nyáron se.


2023. márc. 22. 13:26
 81/106 anonim ***** válasza:
33%

#82

Igen, ez így van, csak a legfontosabbról megfeledkezel, van mind két nemben akit nem érdekel a szex, csak a férfiaknál 5-ből 1 a nőknél 5-ből 4, így már mindjárt nem mindegy, hogy te milyen nő vagy, ha akarsz magadnak egyszer párkapcsolatot.

2023. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 A kérdező kommentje:

83


Mint már írtam, igények:


"Valakinek minden nap kell valakinek elég heti 1 is."


Ez a férfiakra is vonatkozik.


"van mind két nemben akit nem érdekel a szex, csak a férfiaknál 5-ből 1 a nőknél 5-ből 4"


Ezt honnan szedted? Nincs pontos adat hogy hány aszexuális van és abból hány férfi. Sokan azt se tudják hogy azok és próbálnak megfelelni másnak vagy nem vállalják fel.


"így már mindjárt nem mindegy, hogy te milyen nő vagy, ha akarsz magadnak egyszer párkapcsolatot."


De mindegy. Nem fogok másokhoz igazodni, és csak azért megváltozni hogy nagyobb esélyem legyen. Volt már párkapcsolatom és őt se zavarta a kinezetem. A többségnek a véleményére is kíváncsi voltam de szerencsére kevés embert zavar.

2023. márc. 23. 15:25
 83/106 anonim ***** válasza:
13%

#84


"van mind két nemben akit nem érdekel a szex, csak a férfiaknál 5-ből 1 a nőknél 5-ből 4"


Vannak erre adatok, de most nem is a pontos arány a lényeg, ha, ezt a kb. arányt amit írtam, nem tudod, vagy valamiért tagadod, akkor nem ebben a világban élsz ..., de akkor megint csak érvényes amit írtam ...

2023. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 A kérdező kommentje:

85


Egy olyan hiteles adatot se láttam ahol ez le van írva. Mivel sokan nem vállaják és szégyenllik nem is lehet reális. Főleg a férfiak nem vállaják mert szinte el van várva hogy egy férfi igenis szeresse a szexet és mindig arra gondoljon. Ettől függetlenül tudom hogy a legtöbb férfinak fontos és nem mindenki aszex


Szóval ha nem úgy gondolkodok mint te akkor már valami baj van velem....🤫

2023. márc. 23. 15:46
 85/106 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy én vagyok az aki nem tudja elfogadni mások véleményét és önfejű.
2023. márc. 23. 15:47
 86/106 anonim ***** válasza:
24%

#86

"Szóval ha nem úgy gondolkodok mint te akkor már valami baj van velem...."


Ilyet nem állítottam, de azt igen, van pár dolog ami arra utal, hogy kicsit különleges vagy, és nem a legjobb partner vagy (nagyon finom voltam) jelenleg egy mai, átlag férfinak.

2023. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 A kérdező kommentje:

88


Te állitottad egyedül hogy nem vagyok oda a ferfiakért és a szexért. Egyszer sem írtam hogy nekem milyenek lennének az igényeim vagy hogy a hálószobában mit csinálok.


Egyedül azt tudod rólam hogy most nem akarok kapcsolatot és nem szeretem mutogatni a testem. Ha egy mai átlag férfinak ezért nem kellek és emiatt nem vagyok neki jó parnert akkor nem egy mai átlag férfival fogok összejönni.


De a legtöbb komment és üzenet az ellenkezőjéről szól.

2023. márc. 23. 15:59
 88/106 anonim ***** válasza:
0%

"Te állitottad egyedül"

Még én is itt vagyok, és én is úgy látom, hogy ebből később bajok lesznek.

Az egész viselkedésedből, minden mondatodból látszik, csak én nem vagyok pszichológus, és nem tudom pontosan megmondani, hogy mi a probléma, de az biztos, hogy van.

Ezért kellene pszichológussal beszélned, és megmutatni neki ezt az oldalt.

Már persze akkor, ha szeretnél később is normálisan élni.

Ha nem zavar téged, hogy valószínűleg nem lesz párod, és az emberekkel se fogsz jól kijönni, akkor nem kell.

2023. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 A kérdező kommentje:

90


Te ugyanaz vagy aki eddig is írt és felháborodott a semmin.

Aki manipulálja a válaszokat hogy az egóját turbózza.


Senki nem hozott még egyetlen egy példát sem, semmire mivel semmi rosszat nem írtam de úgy beszélsz rólam mintha egy orvosi eset lennék. Tényleg nagyon káros vagy.


Csak azt szajkózod hogy nagy gondok vannak velem mert...? Miért is? Mert nem mutatom a testem? Vagy nem akarok most párkapcsolatot? Vagy nem hagyom szó nélkül hogy trollkodjanak? Vagy talán azért mert nem gondolom hogy minden pasi minden percben csak a szexet akarja? Vagy azért mert elfogadom mások véleményét egy témaval kapcsolatban de nem mindig értek vele egyet? Nem én vagyok itt az aki nem fogadja el más allaspontját én csak azt tartom undorítnak ha valaki a feltételezéseit/elméleteit tényként közli.

2023. márc. 23. 16:36
 90/106 A kérdező kommentje:

"Ha nem zavar téged, hogy valószínűleg nem lesz párod, és az emberekkel se fogsz jól kijönni, akkor nem kell."


Amúgy vannak barátaim és szociális életem is ahogy párkapcsolatom is volt.


Ezért nincs értelem feltételezni mert felesleges és káros.

2023. márc. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!